• Неодамнешно
Туника за време и трајно со долг ракав

Туника за време и трајно со долг ракав

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Чувајте ја облеката стилска, но минимална со овој женски долг Долман ракав плетен туничен врв од време и TRU. Направено од мека и супер-весела ткаенина од мешавина на модел, овој врв ќе ве одржува удобно без разлика дали сте активни или легнувате наоколу. Дизајнот со цврста боја овозможува лесна мешавина и совпаѓање, додека збир на ракави на Долман и детали за странични детали создаваат ласкава силуета. Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. Longенски долг Долман ракав плетен туничен врв : 67% модал, 28% полиестер, 5% спандекс. Мека ткаенина плетена ткаенина. Туника на врвот. Ракави на Долман. Детали за страничен отвор. Дизајн со цврста боја. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, да се намали суво ниско, средно железо кога е потребно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Време и време женски хаци туника
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Време и време женски хаци туника

Останете пријатни на студените ноќи кога од време се лизгате во оваа симпатична и удобна туника на Хачи

DEN 1.67
Туника за ракав за женски лактот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Туника за ракав за женски лактот

Совршено за секоја гардероба, јаката Хенли на овој обичен туничен врв од 24 / 7 комфорна облека е нагласен�

DEN 0.33