• Неодамнешно
Престиж обоен плута, билтен, графитна завршна рамка - табли со плута

Престиж обоен плута, билтен, графитна завршна рамка - табли со плута

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Престиж обоена плоча од плута 3 x 2 графитна завршница рамка плута табли Трајни обоени плочки од плута, поддржана од фиберборд со висока густина, обезбедува документи со иглички за притисок. Честа употреба - обезбедува квалитетни перформанси во работни околини, лични канцеларии и простории за конференции. 3'W x 2'H. Само-лекувачката површина ги елиминира грозоморните дупки на пинот и поддршката со висока густина има документи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ