• Неодамнешно
Машка есенска и зимска врвна блуза тркалезен врат Божиќ, печатен долг ракав Интересна Божиќна обична кошула Кола кошули за мажи со долг ракав

Машка есенска и зимска врвна блуза тркалезен врат Божиќ, печатен долг ракав Интересна Божиќна обична кошула Кола кошули за мажи

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Пол : Менокација : Дневно, Карактеристики Тип : Печатастил : Должина на случајност : Долга ракав : Се вклопува во сизетичност : Стандард Како да се мие : Рачна миење ладна, виси или линија на суво сезона : Винтерконтација : 1 табела за топлина : . Големина : M Bust : 105cm/41.34 '' Рамо : 45cm/17.72 '' Должина : 71cm/27.95 '' 'Ракав : 63cm/24.80''Size : L Bust : 110cm/43.31' '' РЕАЛЕР : 47cm/18.50 '' Дополнителна : Погон : Погон на рамото : 47cm/18.50 ''. 72cm/28.35 '' Sleeve : 64cm/25.20''Size : xl биста : 115cm/45.28 '' рамо : 49cm/19.29 '' Должина : 73cm/28.74 '' Sleeve : 65cm/25.59''size : xxl Bust : 120cm/ 47.24 '' Рамената : 51cm/20.08 '' Должина : 74cm/29.13 '' Sleeve : 66cm/25.98''Size : xxxl биста : 125cm/49.21 '' 'Рамо : 53cm/20.87' 'Должина : 75см/29.53' 'Sleeve Стил на дизајн 67см/26,38 '' : Забележете дека има мали разлики во бојата и големината, бидејќи на некои неодоливи фактори за есенски и зимски врвен блуза, Божиќ, печатена долга ракав, интересен божиќен врвен врвен кошула удобен материјал, погоден за најразлични прилики, Стилскиот и модата ве прават попривлечни. Услуга : Нашите врвови користат мека и удобна ткаенина, изберете го нашиот производ, ќе се обидеме да се потрудиме да ги задоволиме вашите потреби. Големина : Големината е различна, можете да ја изберете соодветната големина на табелата со големина и нашата големина е азиска големина. Материјал : Мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење и е многу мека, удобна, истегната, лесна и е во согласност со вашата кожа . Функција : Изработено е од високо квалитетни материјали, издржливо за вашето секојдневно облекување Одлично за секојдневно облекување во затворен простор или врата, датум, одмор, дружење, ви даваат мода и среќа. Обезбедува лесна удобност заедно со мека и топла функција, лесна мека ткаенина за удобно искуство, лесен за носење, без брчки.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Кошули со ракави за ракави за жени, шема за печатење графичко копче, блузи, случајни плус големина основни врвови на пулвер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кошули со ракави за ракави за жени, шема за печатење графичко копче, блузи, случајни плус големина основни врвови на пулвер

3 / 4 кошули со ракави за жени шема за печатење графичко копче за графикони, блузи, случајни плус големина

DEN 271.84
Вендинид машка маица мажостички патент за печатење во лента за печатење на јака, кратки ракави за кратки ракави, кошула морнарица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вендинид машка маица мажостички патент за печатење во лента за печатење на јака, кратки ракави за кратки ракави, кошула морнарица

Големина : xxxl = нас : 12 = eu : 42 = биста : 116cm / 45,67 '' = рамо : 52cm / 20.82 '' = рамо : 56cm / 22 Големина : xxl = нас : 10 = ЕУ : 40 = бис�

DEN 0.33
Бремени подароци за прв пат мајка породилно v вратот Цврста боја Краток ракав, доење на доење бремени блузи блузи врвови маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бремени подароци за прв пат мајка породилно v вратот Цврста боја Краток ракав, доење на доење бремени блузи блузи врвови маица

Ако ви се допаѓа, но не можете да ја пронајдете бојата и големината што ви се допаѓа, додадете ја во вашат

DEN 271.84
Фернални кошули за ракави за жени Симпатични печати графички маички блузи случајни плус големина основни копчиња на врвови на
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фернални кошули за ракави за жени Симпатични печати графички маички блузи случајни плус големина основни копчиња на врвови на

3 / 4 кошули со ракави за жени Симпатични печатени графички маички блузи случајни плус големина основни в

DEN 271.84
Blueek Сент Патрик Денот на жените дами околу вратот на вратот лабави врвови за обични маици за печатење со долги ракави блуза
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Blueek Сент Патрик Денот на жените дами околу вратот на вратот лабави врвови за обични маици за печатење со долги ракави блуза

Модната печатење со долги ракави блуза се чувствува мека и удобна, и ќе ја сакате кога ќе ја добиете Инф�

DEN 2.67
Зодгу туничен резервоар фустан за жени продажба класичен цветен камизо летен екипаж вратот на вратот Сметкани кошули Неправилни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Зодгу туничен резервоар фустан за жени продажба класичен цветен камизо летен екипаж вратот на вратот Сметкани кошули Неправилни

Полиестерско влакно, направено од висококвалитетна ткаенина, лесна мека и удобна Должина : Редовно Сезо

DEN 2.67
Baocc женски врвови женски врвни есенски цветни печатени врвови на рамената долга ракав блуза манчиња женски долги ракави врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Baocc женски врвови женски врвни есенски цветни печатени врвови на рамената долга ракав блуза манчиња женски долги ракави врвови

Едноставната силуета е обична шик и никогаш не е застарена Ве молиме, проверете дали не ви пречи пред да

DEN 3.33
Кошули со масти на Авамо 70 -тите диско врвови лапчиња за вратот од вратот маички редовно вклопување блуза забава вино црвена
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кошули со масти на Авамо 70 -тите диско врвови лапчиња за вратот од вратот маички редовно вклопување блуза забава вино црвена

Опис : Пол : Мажи, Момци Стилски : Мажи во 70тите дискозабава маица, блуза со долги ракави, блуза, мажите со �

DEN 303.84