• Неодамнешно
Колекција на BazzlingRock 0. Карат 14К тркалезни дијаманти дами за невестински ореол, ангажман прстен сет КТ, бело злато, големина 4,5

Колекција на BazzlingRock 0. Карат 14К тркалезни дијаманти дами за невестински ореол, ангажман прстен сет КТ, бело злато, големина

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Овој прекрасен дијамантски прстен поставен се карактеризира 0,45 КТ бели дијаманти во поставување на ореол. Сите дијаманти се пенливи и 100% природни. Сите наши производи со бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција за задоволство. SKU # K2860-14 KW Другите димензии на прстенот може да се испорачаат порано. Повеќето прстени можат да се променат во големината.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Цврсто 10к жолто злато, неговиот и нејзиниот тркалезен дијамантски плоштад што одговара на двојки три прстени за венчавки за
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Цврсто 10к жолто злато, неговиот и нејзиниот тркалезен дијамантски плоштад што одговара на двојки три прстени за венчавки за

Цврсто 10к жолто злато Нејзиниот нејзин тркалезен дијамантски плоштад што одговара на триото невестинс�

DEN 0.67
Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Bridal Set
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Империјал 1 3CT TDW Diamond 10K Rose Gold Halo Bridal Set

Побарајте ја раката со елегантниот прстен за ангажман на дијаманти и запечатете ја вашата посветеност �

DEN 6384.00
1 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Halo Bridal Set
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1 2CT TDW Diamond 14K Rose Gold Halo Bridal Set

Прекрасен и стилски дијамантски невестински сет од империјален дијамант Нека безвременската елеганци�

DEN 12095.68