• Неодамнешно
Клиренс женски блузи облечени блуза печатени кратки ракави Ден на независност жени блузи V-вратот лабава, црна, 5xl

Клиренс женски блузи облечени блуза печатени кратки ракави Ден на независност жени блузи V-вратот лабава, црна, 5xl

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Овој моден краток ракав. Ткаенината со кошула е супер мека, истегната и лесна за меки, пријатни есен, летни врвови. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, да ве направи шармантни и кул . Информации за производот : . -Материјал : Полиестер -Стил на облека : Блуза. -Должина : редовно. -Слева должина : Краток ракав -Колар Тип : V -врат -Патер : Печатен. -Сезон : лето. -Пол Жена. -Казија : Обично, секојдневно. -Иш : миење на рака во ладна вода, виси или суво. -И ќе добиете : 1 кошули : S Bust : 98cm/38.58 '' Рамо : 37cm/14.57 '' Sleeve : 18 Cm/7.09 '' Должина : 70cm/27.56 '' Големина : M Bust : 102cm/40.16 '' 'Рамец : 38см /14.96 '' 'Ракав : 19cm/7.48' 'Должина : 71cm/27.95' 'Големина : L Bust : 108cm/42.52' 'Рамо : 39cm/15.35' 'ракав : 20cm/7.87' 'Должина на' '' Должина : 72cm/28.35 '' Големина : XL биста : 114cm/44.88 '' Рамо : 40cm/15.75 '' Sleeve : 21cm/8.27 '' Должина : 73cm/28.74 '' Големина : xxl биста : 120cm/47.24 '' 'РЕАЛЕН : 41cm/16.14' 'Sleeve : 22cm : 22 CM /8.66 '' Должина : 74cm/29.13 '' Големина : xxxl биста : 126cm/49.61 '' рамо : 42cm/16.54 '' Sleeve : 23cm/9.06 '' Должина : 75cm/29.53 'големина : xxxxl биста : 132cm/51.97 '' Рамото : 43cm/16.93 '' 'Ракав : 24см/9,45' 'Должина : 76см/29.92' 'Големина : xxxxxl биста : 138cm/54.33' 'Рамо : 44cm/17.32' '' Расакан /30.31 '' 【блузи за жени фустани секојдневен материјал】 : Овој основен врв на туники е направен од 95% полиестер, 5% спандекс. Тој е многу мек, удобен, истегнат, лесен, но не се гледа преку. Измијте ги рацете и тие брзо се исушат со малку или никакво пеглање. Без намалување . 【Карактеристики】 : женска обична мода плус големина печатено копче за кратки ракави V-вратот на вратот на вратот. 【Лесен натпревар】 : Тоа е едноставен, но никогаш не застарен стил на кратки ракави со кратки ракави за која било возраст. Може да го носите со шорцеви, фармерки, хеланки, џемпери или со здолништа и јакна за да создадете модерен изглед и да направите да изгледате помодерно и елегантно . 【Повод】 : Одлично за обичен, но сепак трендовски изглед! Овој уникатен врвови за кратки ракави на жени е добро прилагодена за секојдневниот изглед, училиште, канцеларија, шопинг, џогирање, собирање семејства или пријатели, празници, итн. Летни врвови за жени 2023 трендовски; Женски врвови; Плус врвови со големина; Женски блузи облечени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Облекани врвови за жени летни врвови за жени цврста боја на екипажот со кратки ракави со кратки ракави маички врвови дами врвни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Облекани врвови за жени летни врвови за жени цврста боја на екипажот со кратки ракави со кратки ракави маички врвови дами врвни

Големина : S BUST : 88 CM / 34.65 '' SLEEVE : 23 CM / 9.06 '' Рамо : 35cm / 13.78 '' Должина : 73cm / 28.74 '' Големина : M Bust : 93cm / 36.61 '' 'Ракав : 24

DEN 271.84
Женски кошули кошули кратки ракави летни женски летни обични врвови со шифон кошули од вратот лабава туника и исечена памучна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски кошули кошули кратки ракави летни женски летни обични врвови со шифон кошули од вратот лабава туника и исечена памучна

Кошули кратки ракави, летни летни врвови на летни врвови, исечени на вратот шифон кошули лабава туника, �

DEN 2.33
Дами лето врвови женски лето плус големина случајна печатење o вратот средно ракав блуза врвови плус големина блузи за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дами лето врвови женски лето плус големина случајна печатење o вратот средно ракав блуза врвови плус големина блузи за жени

[Мек материјал] : Висока истегнување, висока светлина, влага за влага и удобно Исклучено за летната есен,

DEN 1.00
Лето заштеда на заштеда
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Лето заштеда на заштеда

плус врвови со големина за жени; Врво на тренингот за жени; врвови на земјоделски култури за жени; Тенк з�

DEN 271.84