• Неодамнешно
Перници за перници меки плоштади за дишење перница за куќиште за куќиште во спална соба софа автомобил фрлаат перници за перници за перници

Перници за перници меки плоштади за дишење перница за куќиште за куќиште во спална соба софа автомобил фрлаат перници за перници

Buyers rating:
DEN 127.84

Количина на стоки

Soft Breathable Squares Cushion Case Cover Home Bedroom Sofa Car Throw Cushion Pillows Cover Feature : Colour : Khaki Material : polyester Gross weight : 200g/0.44lb Product size : 45x45cm/ 17.72x17.72in Packing size : 45x45x1cm/ 17.72x17.72x0.39in Description : Size : 1 pack pillows капаци, 17х17 инчи/45х45 см (без вклучена должина на рабовите); случаи на перници. и заменете ги перниците вметнува. Тие се совршени за софа, соба, дневна соба, спална соба, постелнина, канцеларија, столици, куќа, семејство, хотел, автомобили, внатрешен двор, тремот, затворен и на отворено. Лесна нега може да има отстапување со големина од 1-2 см и. Покривањето со перници може да се појави различна во различна светлина или на различни екрани. Содржина на пакет : 1x перница ✿ Добредојдовте во Наманиле! Ние во Наманиле продаваме разни видови практични и економични потреби за домаќинството. Секој украс за дома, кујна и друго може да се пребарува со нашето име за да ги пронајдете производите што ги сакате : Наманиле+ xxx производи/материјали. Вие сте добредојдени да поставите нарачка или истрага во кое било време ✿. ✔note : Ве молиме, дозволете 0,4-0,8 инчи (1-2 см) да се разликуваат поради рачното мерење. Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порака . ✔note : вистинската боја може да биде малку поинаква преку сликата на веб-страница поради компјутер Резолуција на екранот, контраст и др. или услуга, ве молиме слободно контактирајте не. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 работни часови . ♪ Производите на Наманил се применливи за : Дневна соба / салони / просторија за седење / салон / салони / спална соба / спална соба / просторија за студии / домашна канцеларија / домашна канцеларија / балкон / бања / кујна / кујна / ормани / веранда / декор на маса / декор на wallидови / декор на врата / работа / канцеларија / училиште / дом / шопинг / датира / свадба / одмор / одмор / забава / клуб / паб / ноќ надвор / Коктел / патување / патување / отворено / базен / кампување / подароци / подароци / модна фото -фустан / улица. 【На дозвола】 Прво дојдете, прво служени! Предмети за дозвола под 15 години.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Елегантен удобност фрли перница вметнува перница вметнете поли -котонска школка со силиконизирано полнење со влакна - квадратна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Елегантен удобност фрли перница вметнува перница вметнете поли -котонска школка со силиконизирано полнење со влакна - квадратна

Елегантен удобност вметнете квадратни перници Кул со меко чувство Совршен акцент за вашиот кауч или сп�

DEN 1.00