• Неодамнешно
Feildoo Press на ноктите, француски совет притискајте на ноктите за жени со мулти-бои дизајн, лепак со целосна покривка на ноктите, заживувачки нокти Притиснете на стап н?

Feildoo Press на ноктите, француски совет притискајте на ноктите за жени со мулти-бои дизајн, лепак со целосна покривка на ноктите,

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Описи : . Овие лажни нокти се лесни за поднесување, сликање и аплицирање. Изгледа природно и убаво држејќи ја бојата без да се раздвојува или да се раздели, правејќи ги вашите совети магични и стилски. Тип : Прес-нокти. Големина : xs (палец, индекс прст, среден прст, прстен прст, мал прст) : 14мм 10мм 11мм 10мм 8мм. S (палец, индекс прст, среден прст, прстен прст, мал прст) : 15мм 11мм 12мм 11мм 9мм. М (палец, индекс прст, среден прст, прстен прст, мал прст) : 16мм 12мм 13мм 12мм 10мм. L (палец, индекс прст, среден прст, прстен прст, мал прст) : 17мм 13мм 14мм 13мм 11мм. Тежина : 40 g. Стил : Лажни лажни нокти. Материјал : Абс. Боја : Мулти-боја. Парчиња : 10 компјутери. Апликации за украси : . Лажните нокти се одлични за учениците во сите фази, погодни за салони за нокти и уметност за нокти дома, лесни за отстранување, кои се прекрасни подароци за вашата сопруга, девојка, мајка или сестри, како и тие се одлични забави, свадби , топка за костуми, Ноќта на вештерките, Божиќ, итн. Лесен за употреба според вашата опција да ги носите долго или да ги кликнете кратки, лесни за намалување и поднесување на нив до која било должина и форма што ви се допаѓа. Забелешка : . Боја : Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот . Големина : Сите големини, дозволена е грешка од 0,5 ~ 1мм. Тежина : Рачно мерење, оставете грешка. Пакување : . Пакетот за нокти од 1x Press-on 【Пакет вклучува】 1 пакет 10 парчиња, 4 различни големини до чис . 【Високо одделение】 Рачно изработен процес (основен палто, гел во боја, шема, горниот палто) наместо печатено од мастило . 【Материјал】 Направено на здрав материјал ABS, не е лесен за избледување и кршење . 【Траен ефект】 Лажните нокти можат да се користат повторно со џвакање со џвакање, но ако сакате да трае подолго, ве молиме користете течен лепак, ефектот може да трае 1 до 2 недели . 【 Лесен за употреба】 Изберете ја вистинската големина и лепете на нашиот лепак за нокти, а потоа притиснете на ноктите 10 секунди.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Точна Лепенка За нокти На ногата, Вродена Еластичност На Лепенката за Нокти За Заштита на Животната средина 2.4 Во Со Собирач
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Точна Лепенка За нокти На ногата, Вродена Еластичност На Лепенката за Нокти За Заштита на Животната средина 2.4 Во Со Собирач

Правилен Лепенка За нокти На ногата, Еластичност На Вродениот Лепенка за Нокти 6см / 2,4 во со Собирач на �

DEN 297.44
Кал Н Паметен Чип За Нокти Мека Флексибилна Паметна Налепница За Нокти Погодна За Кожата Вградена Паметни Уреди За Чипови, Чип
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кал Н Паметен Чип За Нокти Мека Флексибилна Паметна Налепница За Нокти Погодна За Кожата Вградена Паметни Уреди За Чипови, Чип

Функција : 1 N3 паметен шајка, со известување за сцена, виртуелен повик, многу услуги, флексибилен чип, мат�

DEN 3.33
P gel gel gel polish funky babe
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

P gel gel gel polish funky babe

Нашиот волуменски гел гел полски формула за супериорна опаѓање обезбедува финиш сличен на гел во момен�

DEN 271.84
Анкиши Лак За Нокти Алатки За Отстранување Гел Комплет Со Клипови За Нокти Влошки За Отстранување На Нокти Четки За Нокти Туркач
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Анкиши Лак За Нокти Алатки За Отстранување Гел Комплет Со Клипови За Нокти Влошки За Отстранување На Нокти Четки За Нокти Туркач

Комплет Алатки За Отстранување Гел За нокти Со Штипки За Отстранување Нокти Влошки За Отстранување На Н

DEN 143.84
Потрага по храна дупчиња Нокти Налепница Ноктите Целосно Покритие Нокти Налепницаводоотпорен Ноктите Ноктите На Нозете Стап
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Потрага по храна дупчиња Нокти Налепница Ноктите Целосно Покритие Нокти Налепницаводоотпорен Ноктите Ноктите На Нозете Стап

Карактеристика : 100% нова и висококвалитетна декорација на ноктите лесна За нанесување Или Вештачка Апл�

DEN 0.67
Детски Салон За Нокти Рака Божиќен Стил Притиснете Нокти СНЕГ САМОСТОЈНИ Налепници За Нокти За Жени Самолепливи Лакови Водоотпорни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Детски Салон За Нокти Рака Божиќен Стил Притиснете Нокти СНЕГ САМОСТОЈНИ Налепници За Нокти За Жени Самолепливи Лакови Водоотпорни

Тип На Ставка : Божиќни Налепници За Нокти Материјал : Шема : како што покажува сликата Пакет : 1 Поставет�

DEN 2079.84
Цветна нокти, лак за нокти, 0. fl оз
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Цветна нокти, лак за нокти, 0. fl оз

Сликај живот гранд! Цветната убавина на ноктите, лакот на ноктите е ултрасјајна, висока сјајна формула к

DEN 193.92
Притиснете На Ноктите Бои Лабави Занаетчиски Светки Голем Сад ЗА Сам Занаети Правење Свадба Вежба за Нокти Лак Лажни Нокти Комплет
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Притиснете На Ноктите Бои Лабави Занаетчиски Светки Голем Сад ЗА Сам Занаети Правење Свадба Вежба за Нокти Лак Лажни Нокти Комплет

15 Бои Лабави Занаетчиски Светки Големи Школки За САМИ Занаети Што Прават опис На Свадбениот Производ за

DEN 119.68
Производ За Нокти Лак Во Прав Во Прав Црно Предиво Во Прав Бела Ѕвездена Светлина Снег Се Топи Во Прав Црн Шеќер Во Прав Нега
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Производ За Нокти Лак Во Прав Во Прав Црно Предиво Во Прав Бела Ѕвездена Светлина Снег Се Топи Во Прав Црн Шеќер Во Прав Нега

Лак за Нокти Во Прав Црно Предиво Во Прав Бело Ѕвездено Светло Снег Топење Во Прав Црн Шеќер Во Прав Кара

DEN 403.04
Жените Деликатни Лажни Нокти Со Бисер И Дијамантски Украс Со Удобен Допир Како Природни Нокти За Трендовски Жени Рачна Шминка
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жените Деликатни Лажни Нокти Со Бисер И Дијамантски Украс Со Удобен Допир Како Природни Нокти За Трендовски Жени Рачна Шминка

Карактеристики : Различни Големини : 24 парчиња од 12 различни големини на лажни нокти, без разлика која е �

DEN 0.33