• Неодамнешно
DesignArt „Врв на дрво ретро дизајн“ современ панел за завеси

DesignArt „Врв на дрво ретро дизајн“ современ панел за завеси

Buyers rating:
DEN 287.84

Количина на стоки

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со оваа ретро дрво за дизајн на врвот на дрвото . Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас . the Факс-линената ткаенина е изработена од 270 GSM полиестер, дозволувајќи му на овој Green Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . завесите се декоративни, а не затемнуваат. Филтрацијата на светлината е 50% : просторијата ќе биде темнина кога ќе се затвори и ќе обезбеди приватност. сепак нема целосно да ја блокира светлината . Карактеристики : . - Стил : модерно од средниот век. - Предмет : Апстракт. - Боја : Зелена. - Модел : Апстракт. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Не затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

DesignArt 'Blossom Pink LV' Floral завеса панел
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

DesignArt 'Blossom Pink LV' Floral завеса панел

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцелари�

DEN 359.84