• Неодамнешно
Lumento Drapes Третмани прозорец завеса за завеси долги завеси панел животни дома декор стил C W: 33 H: 83

Lumento Drapes Третмани прозорец завеса за завеси долги завеси панел животни дома декор стил C W: 33 H: 83

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Спецификации : Состојба : 100% бренд New Type : Panel Sheader : Grommet Stransparency : Filtering Filtering Mount : Wallид поставен стил : Модерна просторија : Кујна, Спална соба, Living Cemeintimal : Polyester Pattern : ајкула, животни : Како што се прикажува сликата (WXH) : W : 24 "X H : 59 ", w : 30 " x h : 65 ", w : 41 " x h : 91 ", w : 33 " x h : 83 ", w : 51 " x h : 63 ", W : 51 " x h : 83 "Карактеристики : 1. Дизајн : Половина засенчување, со печатење на ајкули, украсете ги прозорците и заштитете ги мебелот, подовите и уметничките дела од пустошот на Сонцето.2. Направено од висококвалитетен занает и издржлив материјал, тоа е тотално нова завеса со долг животен век, но може да се мие со вода, што е лесно да се одржи.3. Прекрасен изглед : Создадете мек и свеж изглед, облечете го вашиот прозорец со овие полу-чизми со текстурирани завеси.4. Погодно е за дневна соба, спална соба, кујна и други простории.5. Лесно за грижа : Машината/раката што може да се пее само во ладна вода, нежен циклус, суво суво на ниско, без белење, пеглање со ниска температура. Пантажа Вклучен : 2 панели завеси Само белешка : 1. Ве молиме, дозволете 1-2cm мерење на отстапување заради рачно мерење.2. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде мала различна од бојата прикажана на сликите. Материјал : Постелнината изгледа полу-чиста завеси со печатење од ајкула се изработени од луксузна полиестерска ткаенина со бамбус текстура и јасна текстура, и да бидат поинтересни од обичните традиционални чисти предиво . Обезбедени приватност : Овие фантастични полу-природни ленери се удобни, пријатни, полу-полу Транспарентноста, блокирајте доволно светлина и природна светлина може да биде во додека е доволно густа за да обезбеди приватност. Додадете освежувачки шарм на вашиот прозорец, ви даваат обичен простор и помек вид . Намалување на светлината : Полу чиста завеси овозможуваат некоја природна светлина да се пробие низ прозорецот, додека сè уште обезбедува одреден степен на приватност за вас. Тоа е идеална опција помеѓу завесите за затемнување и транспарентни чистачи. Висат на нашите завеси, оставете ја вашата соба воздушна и дишејќи . Лесно за грижа : Машината што се мие во нежен циклус и ладна вода, не бели. Топло железо и суво суво на ниски температури . Мулти прилика : Полу-виршните драпери можат да се користат за дневна соба, спална соба, детска соба, расадник соба, трпезарија, кујна и врата. Завесите ќе ја осветлат вашата соба со живописно.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Primavera Semi-Shoer Creded Microfiber внатре
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Primavera Semi-Shoer Creded Microfiber внатре

Подобрете го вашиот естетски прозорец со овие панели за завеси според елементите на прозорецот...

DEN 638.08
Главни мрежи за филтрирање на светло за печатење на светло за печатење во кујната Куртјан Ниво и Валент, сет од 3 парчиња, Teal,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Главни мрежи за филтрирање на светло за печатење на светло за печатење во кујната Куртјан Ниво и Валент, сет од 3 парчиња, Teal,

Ажурирајте го вашиот мал простор за прозорец со главни мрежи за филтрирање на светлина, џеб, кујнски зав

DEN 223.84
Ејвори Полу-Шеер ФАУ ЛЕН ГРОМЕТ СВЕТСКИОТ ЗАВРШНИ ВОДИРАЕ СО ВЕЗНИОТ ЛЕСОТ ШЕЦЕ 53 Ширина од 63 Должина бела или слонова коска
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ејвори Полу-Шеер ФАУ ЛЕН ГРОМЕТ СВЕТСКИОТ ЗАВРШНИ ВОДИРАЕ СО ВЕЗНИОТ ЛЕСОТ ШЕЦЕ 53 Ширина од 63 Должина бела или слонова коска

Полушега постепена панел со постелнина со везена шема на лисја за движење Осум лесни за употреба сребре

DEN 447.84
Чиста парови на панел за завеси
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чиста парови на панел за завеси

Веднаш ажурирајте го вашиот украс за дома со текстурирани чисти панели за завеси Чиста парови на панело

DEN 2.00
Едноставна модна прозорец завеса шармантна сребрена starsвезди Месечина за пробивање на завесата топлина изолација затемнување
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Едноставна модна прозорец завеса шармантна сребрена starsвезди Месечина за пробивање на завесата топлина изолација затемнување

Опис r r Нашата едноставна и модна завеса за прозорци е прекрасен декоративен додаток што може да се иско

DEN 479.84