• Неодамнешно
Женски Божиќен чај класичен фустани квадратни врат долг ракав гроздобер коктел коктел забава карирана снегулка снежна печати 1950 -ти ретро фустан сив xxl

Женски Божиќен чај класичен фустани квадратни врат долг ракав гроздобер коктел коктел забава карирана снегулка снежна печати

Buyers rating:
DEN 319.84

Количина на стоки

【Womenенски коктел фустан】 Ретро рокабили фустани се карактеризираат со неправилна јака за кукли со врат, имаме црна, розова, бела, црвена, виолетова и сина боја, боја, сина боја, боја, сина боја, боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, сина боја, црвена, пурпурна и сина боја, сина боја, црвена, пурпурна и сина боја, сина боја, пурпурна, виолетова и сина боја. Големина.Дизирање со класични и убави точки од полкови/цветниот принт, симпатична јака за кукли, без ракави, каросерија со фигури, лента со лента за да ги гарнираат половината на половината , целосен круг разгорен здолниште. Гроздобер Одри Хепберн А-линија за замав чај фустан, дизајн на високи половини за да ги покажете вашите тенки линии на половината и да ги продолжите кривите на телото, сокриено затворање на патент во задниот дел. Големина.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Фустан Крпеница Чипка Печатени Со Долги Ракави Екипажот Вратот Плисирано Копче Женска Секојдневна Улична Облека Одмор
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Фустан Крпеница Чипка Печатени Со Долги Ракави Екипажот Вратот Плисирано Копче Женска Секојдневна Улична Облека Одмор

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Половината : 82cm / 32.28" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 60cm / 23.62" Должина : 94cm / 37.01" Големина : М

DEN 2.67
Фустани За Жени Обичен Фустан За Лулашка Фустан Со Ками Фустан Со Ремени За Шпагети Гроздобер Моден Врат На Екипажот Жени Диносаурус
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустани За Жени Обичен Фустан За Лулашка Фустан Со Ками Фустан Со Ремени За Шпагети Гроздобер Моден Врат На Екипажот Жени Диносаурус

Што ги прави нашите производи уникатни? Ние секогаш обрнуваме внимание на најновиот моден тренд и висти

DEN 1.33
Луијенес Жени Со Долги Ракави V Вратот Шифон Печатење Бохо Фустан Елегантен Цвет Моден Фустан Празничен Партиски Фустан Со Шлиц
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Луијенес Жени Со Долги Ракави V Вратот Шифон Печатење Бохо Фустан Елегантен Цвет Моден Фустан Празничен Партиски Фустан Со Шлиц

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 387.04
Божиќни Фустани Жени Плус Големина Дозвола Жени Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Божиќни Фустани Жени Плус Големина Дозвола Жени Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустан

Женски Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : Карак�

DEN 1.00
псиакги фустани за женски женски долг фустан гроздобер долг ракав еднобојна должина на подот елегантен фустан од џуџиња обичен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

псиакги фустани за женски женски долг фустан гроздобер долг ракав еднобојна должина на подот елегантен фустан од џуџиња обичен

28" Рамо : 38cm / 14.31 "Ракав : 84cm / 33.35 "Должина : 156cm / 61.96 "Должина : 155cm / 61 Големина : XXXL САД : 14 ЕУ : 44 Биста : 106cm / 41...

DEN 479.84
Плус Големина Фустани Со Светки Се Облекуваат Секојдневно За Жени Гроздобер V Фустан Макси Дневна Големина Плус Врат Печатени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Плус Големина Фустани Со Светки Се Облекуваат Секојдневно За Жени Гроздобер V Фустан Макси Дневна Големина Плус Врат Печатени

Материјал : Полиестер како да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија споредете ги го�

DEN 3.33
Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Блиски Клубски Плажа
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Блиски Клубски Плажа

31"M6103690cm / 35.Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И

DEN 2.00
4 јули Бел Фустан Со Долги Ракави Жени Ниски Жени Отпечатоци Секојдневен V Вратот Кратки Ракави А-Линија Плажа Долга Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

4 јули Бел Фустан Со Долги Ракави Жени Ниски Жени Отпечатоци Секојдневен V Вратот Кратки Ракави А-Линија Плажа Долга Облека

Женски Стил На Облекување : Секојдневен фустан, лабав фустан, фустан со маица, фустан со лулашка, фустан �

DEN 112.00
Фатази Фустани За Жени Секојдневен Женски Замав Лабава Маица Одговара Удобен Секојдневен Течен Симпатичен Замав Туника Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фатази Фустани За Жени Секојдневен Женски Замав Лабава Маица Одговара Удобен Секојдневен Течен Симпатичен Замав Туника Фустан

Женска Лулашка Лабава Маица Одговара На Удобен Секојдневен Течен Симпатичен Фустан Со Туника за Нишање

DEN 415.84
фустани од волја за жени дами плус големина лабава печатена долга ракав v-јака копче мини фустан со долг ракав фустан за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

фустани од волја за жени дами плус големина лабава печатена долга ракав v-јака копче мини фустан со долг ракав фустан за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за урда : За да избег

DEN 431.84