• Неодамнешно
Ремени за чанти од ланец на ветеринари за ланци, лента за таблети Акрилични чанти за замена на додатоци DIY DIY DIY Decorative Cands Harks

Ремени за чанти од ланец на ветеринари за ланци, лента за таблети Акрилични чанти за замена на додатоци DIY DIY DIY Decorative

Buyers rating:
DEN 125.44

Количина на стоки

Опис Овој е исклучителен ланец на торби, изработен од исклучително изработка и висококвалитетен акрилен материјал, издржлив и практичен. Специјалното и врвно занаетчиство го прави лесно да се избледи. Неговиот дизајн е многу умен, а дизајнот на мазниот ланец ви обезбедува удобен допир. Многу погодно за правење чанти сами.Фајкури- Материјал : Акрилик.- Големина : Околу 45.00x2.50x1.00cm/17.68x0.98x0.39inch.- Модерен изглед, сјаен изглед, се чувствува како накит со висок крај. На секој крај на ланецот, лесна инсталација и мода.- Отстранлив : За спојките на DIY без рачка, хобос, клапи, чанти и мини торбички за девојчиња. ленти. 1 x виси ланец. Модерен изглед, сјаен изглед, се чувствува како накит од високо ниво . виси тока на секој крај на ланецот, лесна инсталација и мода . Отстранлив : За спојките на DIY без рачка, хобос, клапи, чанти и мини торбички за девојки . мала тежина со здрав, долготраен материјал, може да се користи за размена на кожни ленти . може добро да ги украси торбите и да ги направи вашите торби помодерни и убави.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женска Чанта Маирбеон Фау Бисер Рачка Златна Љубов Срце Одвојлив Метален Синџир Мини Елегантни Дами Чанта Со Едно Рамо Секојдневна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женска Чанта Маирбеон Фау Бисер Рачка Златна Љубов Срце Одвојлив Метален Синџир Мини Елегантни Дами Чанта Со Едно Рамо Секојдневна

Опис : Со одвојлив дизајн на кука за прицврстување на ременот за рамо, оваа торба може да се користи и как

DEN 320.00
Тојела Ретро Рачно Изработена Машка Симпатична Нула Мултифункционален Прв Слој Држач За Картички Од Говедска Кожа Примарна боја
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Тојела Ретро Рачно Изработена Машка Симпатична Нула Мултифункционален Прв Слој Држач За Картички Од Говедска Кожа Примарна боја

Информации за производот : Материјал : Кожакортикални карактеристики : шема на врвен слој од крава : обич

DEN 359.84