• Неодамнешно
Womenенски уникатен лента за половината на половината од половината мода оригинален кожен појас појас на половината на половината, возрасен обичен кожен појас ПУ

Womenенски уникатен лента за половината на половината од половината мода оригинален кожен појас појас на половината на половината,

Buyers rating:
DEN 224.00

Количина на стоки

Класична лента со двојна тока - Дизајн на широк појас, линии на телото, покажувајќи совршена фигура за жените. Спецификација : . Име : Класична лента со двојна тока. Пол : Womenените, девојче. Стил : Бохо. Материјал : ПУ кожа, легура. Боја : Црна, бела, темна Бвон, кафеава. Големина : 90-110cm/35.43-43.31inch (прилагодлив). Содржина на пакетот. 1x жени од половината. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Ременот е изработен од пу -кожа, бравата е изработена од легура на цинк, сјајна и издржлива . Карактеристики : Овој појас е стилски и заслепувачки. Дизајн на широк појас, линии на телото, прикажување на совршена фигура за жени . натпревар : може да се носи со која било облека, вклучувајќи фустани, кошули, фармерки, маици, јакни, да привлече внимание и да биде во фокусот на толпата . прилики : Модни најважни работи, погодни за купување, средба, училиште, работа, овој појас на ринестон може да додаде женски шарм . Најдобар подарок : Фантастичен подарок за сопруга, мајка, девојка, ќерка и жени пријатели на роденден, Денот на благодарноста, Божиќ и друга годишнина .

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Основен Jeanан појас на жените 3 4
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Основен Jeanан појас на жените 3 4

На секоја жена му треба појас на кој можат да сметаат, овој женски 3 / 4 основен Jeanан појас е токму она што �

DEN 271.84
Мултифункционален појас за рагби-појас за панталони со панталони со цреши, мултифункционален ремен за обука на рагби со Д-прстен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мултифункционален појас за рагби-појас за панталони со панталони со цреши, мултифункционален ремен за обука на рагби со Д-прстен

Име на артикалот : Рагби за обука на реметеријал : Најлонфеации : со Дпрстен, брзо ослободување, детали за

DEN 160.00
Панталони Тока Ткаенина Панталони Појас Продолжување Бравата Појас Продолжување Еластична Прилагодување Еластична Брава
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Панталони Тока Ткаенина Панталони Појас Продолжување Бравата Појас Продолжување Еластична Прилагодување Еластична Брава

Панталони Брава Ткаенина панталони појас продолжување Бравата Масти појас продолжување еластична При�

DEN 2.33
Данлоп Мрежа Ремен Црна во
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Данлоп Мрежа Ремен Црна во

Ремените од решетката данлоп се направени од мека, удобна ткаенина во богати, темни бои Надвор мешање за

DEN 799.20
Б Фенси Зашиени Појас
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Б Фенси Зашиени Појас

Фенси зашиениот појас Б9 има вкрстено шиење низ целата должина на ременот Изработен е од врвна, пржена к�

DEN 3.00
Анвазис Унизе Појас Невидлив Прилагодлив Додаток Истегнување Фармерки Појас Со Еден Круг За Секојдневно Носење Кафеава Една
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Анвазис Унизе Појас Невидлив Прилагодлив Додаток Истегнување Фармерки Појас Со Еден Круг За Секојдневно Носење Кафеава Една

Опис : Имајќи добра еластичност, овој ремен е удобен за носење Кога ќе го додадете овој растеглив појас о

DEN 335.84