• Неодамнешно
Свето Со Навестување На Хауба Молете Се Со Мене Не Си Играј Со Мене Маица

Свето Со Навестување На Хауба Молете Се Со Мене Не Си Играј Со Мене Маица

Buyers rating:
DEN 191.84

Количина на стоки

Оваа маица е многу мека, лесна и дише. Ткаенината е претходно намалена за да се обезбеди удобно и слабеење што ја задржува својата форма по миењето.Одликувајќи се со класичен дизајн на вратот на екипажот и кратки ракави, тој е совршен за секоја секојдневна или облечена пригода.Достапно во различни бои, можете да ја изберете сенката што најмногу одговара на вашиот стил и личност. Без разлика дали се дружите дома или имате ноќ во градот, овој врв ќе ве направи да изгледате најдобро. Совршено е за ноќно излегување со пријателите, викенд одмор или дури и обичен ден во канцеларија. Со својот безвременски стил, супериорен квалитет и неспоредлива удобност, нашите маици се задолжителни за секој плакар.Нарачајте денес и доживејте ја крајната удобност, стил и разноврсност! Лесен, Класичен фит, Ракав Со Двојна игла и долниот раб. Карактеристики : женска и машка модна секојдневна облека. Повод : Погоден За село, јавање, одмор, патување, клуб, авантура, концерт, на отворено, секојдневна работа, шопинг, состаноци итн. Оваа маица ќе направи да се чувствувате посигурни и шармантни. Подарок : оваа кошула е совршена за сите празници, забави на плажа, одмори, Денот на Мајката и сезонски кошули, за да можете да ја направите подарок за вашата сопруга, мајка, ќерка, баба, тетка, девојка, соработник, учител, пријател или некој што сака кантри музика или присуствува на концерти. Пријателски потсетник : големината е малку помала, ве молиме имајте предвид дека купувањето на големина поголема од вообичаеното или две големини поголема.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ