• Неодамнешно
Туркање Граница Фризура Чешел Постави Пластични Сечење Позиционирање Чешел За Фризери Секојдневно Работат Црвени Торби

Туркање Граница Фризура Чешел Постави Пластични Сечење Позиционирање Чешел За Фризери Секојдневно Работат Црвени Торби

Buyers rating:
DEN 1.00

Количина на стоки

Карактеристики : Функција : Дизајниран да ви помогне да ја одржувате фризурата свежа и чиста, комплетот граничен чешел може да ви помогне сами да направите стил на коса.Дизајн на позиционирање : Уникатен безбедносен дизајн за позиционирање на чешел за коса. Хуманизиран дизајн, мазна површина, убава и практична.Пренослив : лесно може да се вклопи во фиоките за бања или тоалетна торба за полесно да ја освежите фризурата дома или кога патувате.Материјал : Изработен со врвна еколошка пластика, комплетот граничен чешел е цврст и издржлив за долготрајна употреба.Услуга по продажбата : ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.Спецификации : Материјал : Пластика Големина 1 : 4.8*5cm Size 2 : 4.8*5.3 cm Size 3 : 4.8*5.7 cm Size 4 : 4.8*6.8 cm Size 5 : 4.8*7.2 cm Size 6 : 4.8*7.9 cm Size 7 : 4.8*8.2 cm Size 8 : 4.8*8.2 cm Notes : ве Молиме имајте предвид дека поради влијанието на светлината и екранот, Мала Хроматска Аберација Е Прифатлива.Ве молиме дозволете мала грешка во мерењето поради рачно мерење. ​Функција : комплетот граничен чешел може да ви помогне да креирате сопствена фризура и е дизајниран да ја одржува вашата фризура чиста и свежа. Дизајн на позиционирање : Уникатен безбедносен дизајн за позиционирање на чешел за коса. Хуманизиран дизајн, мазна површина, убава и практична. Пренослив : лесно може да се вклопи во тоалетна торба или фиока во вашата бања, што го олеснува менувањето на фризурата дома или на пат. Материјал : Изработен со врвна еколошка пластика, комплетот граничен чешел е цврст и издржлив за долготрајна употреба. ​Услуга по продажбата : ве Молиме контактирајте не веднаш ако имате проблем; ние ќе ви помогнеме да го решите што е можно поскоро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

7.5 Облекување Чешел Црно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

7.5 Облекување Чешел Црно

АЦЕ 7.5 " Чешел За Облекување Црно Доволно Издржливо за секојдневна употреба, чешел има фини и средни заби

DEN 2.00
Француски Пресврт Чешел, Пластични Странични Чешли За Коса Со Заби Чешел За Коса Чешли За Фини Додатоци За Коса За Жени-Јасно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Француски Пресврт Чешел, Пластични Странични Чешли За Коса Со Заби Чешел За Коса Чешли За Фини Додатоци За Коса За Жени-Јасно

МАТЕРИЈАЛ : изработени се од абс пластика, лесни и издржливи, удобни за секојдневно носење Без напор да с

DEN 2.00
Чешел за опашка За Коса Чешел За Коса Од Јаглеродни Влакна Чешел За Опашка Фризерски Салон Чешли Алатка За сечење Коса За Мажи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чешел за опашка За Коса Чешел За Коса Од Јаглеродни Влакна Чешел За Опашка Фризерски Салон Чешли Алатка За сечење Коса За Мажи

Цврст чешел за опашка од стаорец, чешел за коса со фини заби и долга рачка Изработен со висококвалитетен

DEN 143.84
Масажата Со Чешел мгаксиф Ја Стимулира Циркулацијата Антистатички Преносни Чешли За Коса За Спречување На Опаѓање На Косата,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Масажата Со Чешел мгаксиф Ја Стимулира Циркулацијата Антистатички Преносни Чешли За Коса За Спречување На Опаѓање На Косата,

Функција : 1 Масажа на скалпот : Дрвениот чешел може да ги направи фоликулите на косата здрави и да ја про�

DEN 2.67
Масажа Чешел, Перат Висечки Лак Нестатички Чешел Допир Скалпот Брзо Дисипација На Топлина Моделирање Брзо Со Рачка За Салон
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Масажа Чешел, Перат Висечки Лак Нестатички Чешел Допир Скалпот Брзо Дисипација На Топлина Моделирање Брзо Со Рачка За Салон

Масажа Чешел, Перат Висечки Лак Нестатички Чешел Допир Скалпот Брзо Дисипација На Топлина Моделирање Б�

DEN 1.67
Чешел Чистење Канџи Чешел Отстранување На Влакна Алатка Дрвена Рачка Чешел Почиста Четка За Коса Чистење Материјали Случајна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Чешел Чистење Канџи Чешел Отстранување На Влакна Алатка Дрвена Рачка Чешел Почиста Четка За Коса Чистење Материјали Случајна

Опис Ова е практичен сет за чистење чешел Алатката за чистење четки за коса е изработена од дрво и метал,

DEN 478.40