• Неодамнешно
Велигденски Ден Машки Графички Маици, Летни Кошули За Мажи Момчиња

Велигденски Ден Машки Графички Маици, Летни Кошули За Мажи Момчиња

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

[Пакетот вклучува] 1-Пакет Маица. [Карактеристики На Производот]. Оваа маица е изработена од одлична мека млечна ткаенина, мекост и пријатност на кожата и лесна, дише, добра спроводливост на влага, освежувачка. ГРАФИЧКИ 3Д-Принт : Убав и зачудувачки графички принт на предниот дел на врвовите, Класичен Врат На Екипажот и секојдневен изглед за да ве направат симпатични и посебни и ласкави. Прилика : Носење на овие слатки врвови до шопинг, на отворено, дела, забава и живот, празници, училишта, плажи и летен одмор. Забелешка За перење : препорачуваме машинско ладно перење или миење раце, суво на тивок оган или закачување за сушење. Големина : Точно по големина, одговара одлично, лабаво вклопување. Ако имате било какви прашања за нашите производи, ве молиме да не контактирате, ние ќе ви помогне. . [Спецификација На Производот]. Име На Производот : Маица. Материјал : Млеко Свила Фабрик. Големина : Дете 100-Возрасен 8 XL. Табела Со Големини : како што е прикажано На Вторите слики. Соодветни Луѓе : Бебе, Деца, Мажи, Жени. Забелешка : . 1. Бидејќи сме Кинеска големина, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да нарачате. За ваша удобност, можете да изберете една или две големини малку поголеми. 2. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Ви благодариме за разбирањето. 3. Ако сакате да го добиете производот пред празникот, ве молиме купете го 15-20 дена однапред. Обична Маица СО 3Д Принт Со Кружен Врат. Ткаенина : Ткаенината дише, добра спроводливост на влага, освежувачка, отпорност, отпорност на пилинг. Погодни прилики : Совршен За секојдневна облека, секојдневен живот, одмор и заминување, лесен за спарување со фармерки, шорцеви или здолниште. Препорака за големина : ве Молиме погледнете ја табелата со големини што ја даваме на нашите фотографии.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Елек За Печатење Секојдневен Резервоар Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвот Аква Чипка Врвни Жени Црно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Елек За Печатење Секојдневен Резервоар Без Ракави Без Ракави Спортски Пуловер Туника Врвот Аква Чипка Врвни Жени Црно

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Должина : 59cm / 23.23" Големина : M Биста : 96cm / 37.80" Должина : 60cm / 23.62" Големина : L Биста

DEN 319.84
Јунмичко лето Машко Царинење Машка Мода Обични Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок Печатен Кошули За Плажа Со Кратки Ракави Врвна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Јунмичко лето Машко Царинење Машка Мода Обични Мажи Пролет Лето Секојдневен Тенок Печатен Кошули За Плажа Со Кратки Ракави Врвна

Мажи Пролет Лето Обични Тенки Печатени Кошули За Плажа Со Кратки Ракави Врвни Блузакарактеристики : 1.Ст

DEN 210.24
Мажи Маици Пролет Лето Татковци Ден Секојдневен Ретро Писмо Печатени Маица О-Вратот Краток Ракав Врвот Машки Одмор Одмор Дневна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мажи Маици Пролет Лето Татковци Ден Секојдневен Ретро Писмо Печатени Маица О-Вратот Краток Ракав Врвот Машки Одмор Одмор Дневна

Големина : М САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см / 42.52" Рамо : 46см / 18.11" Ракав : 22см / 8.66" Должина : 72см /

DEN 0.67
Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Лабави Врвови Од Туника Печатете Блуза Со О-Врат Трендовска Есенска Облека Кошула
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Жени Обични Кошули Со Долги Ракави Пуловер Лабави Врвови Од Туника Печатете Блуза Со О-Врат Трендовска Есенска Облека Кошула

За Оваа Ставка ①КАРАКТЕРИСТИКА : Меки врвови со долги ракави.Лабавите и удобни врвови се изработени од �

DEN 3.33
Мажи Обични Модни Врвки За Влечење Печатена Кошула Плажа Со Половина Ракав V Врат Летен Пуловер Врвни Машки Маици Жолта Л
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мажи Обични Модни Врвки За Влечење Печатена Кошула Плажа Со Половина Ракав V Врат Летен Пуловер Врвни Машки Маици Жолта Л

Мажи Обични Модни Врвки За Влечење Печатена Кошула Со Половина Ракав Плажа V Врат Летен Пуловер Каракте�

DEN 287.84