• Неодамнешно
Рејлун Женски Џемпер Зимски Топол Скокач Врвови Пуловер Со Долги Ракави Дебели Џемпери Пријатна Дневна Облека БЕЖ XL

Рејлун Женски Џемпер Зимски Топол Скокач Врвови Пуловер Со Долги Ракави Дебели Џемпери Пријатна Дневна Облека БЕЖ XL

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Зимски Топол Џемпер, Нејасни Џемпери Од Руно,Секојдневен Лабав Скокач Со Пуловер Тип На Шема : Цврста Боја : Бела, Беж, Жолта, Сива, Црвена, Светло Розова, Армиска Зелена, Езеро Сина, Розова Црвена, Црна (По Избор)Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Акрилик Деколте : Должина На Екипажот : Должина На Колкот Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Акрилик, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Графика За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Воumn и Зима!3. Карактеристика : Овој Џемпер е опремен со Акрилен Врат На Екипажот, Цврста Боја, Нејасно Руно, Долги Ракави и Во Секојдневни И Лабави Џемпери Со Пуловер Во Стил, Дебели Врвови За Fall, Зима и Пролет.4. Повод : Погоден За Секојдневен, Дневен, Одмор, Кампување, На Отворено, Скијање, Канцеларија итн. Совршен За Пролет, Fall и Зима, само спарете се со хеланки, слаби фармерки и чизми за шик изглед!Содржина на пакетот : 1 Х Женски Џемпер (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Зимски Топол Пуловер Скокач, Секојдневен Лабав Нејасен Џемпер Од Руно, Пријатни Џемпери со Долги Ракави. Материјал-100% Акрилик, Пријатна, Мека и пријателска За Кожата, Удобна за Носење. Каузален Џемпер За Жени Носат Во Пролет, Fall, Зима. Дизајн - Овој Есенцијален Џемпер Од Ладно време Кој Има Деколте На Екипажот и Долги Ракави со Трендовски Раменици За Капки, Нејасен Дуксер Со Цврста Боја Од Руно, Еластична Ткаенина Нуди Пријатно Вклопување!. Повод - Овој Шик Топол Џемпер Е Погоден За Жени, Дами, Помлади Млади Или Стари Да Носат За Секојдневно Носење, Канцеларија, Состаноци, Забава, Училиште, Одмор, Патување, Зима, Fall, Пролет Итн. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски Капчиња Плетени Врвови За Култури Слаби Блок Во Боја Со Долги Ракави Џемпер Шик Шуплива Улична Облека Со Низок Крој
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Капчиња Плетени Врвови За Култури Слаби Блок Во Боја Со Долги Ракави Џемпер Шик Шуплива Улична Облека Со Низок Крој

Жените Капчиња Плетени Врвови На Култури, Блок Во Боја Со Долги Ракави Шупливи Маици Со Редовно Вклопув�

DEN 2.67
Фимкаул Женски Џемпери Пуловер Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Темперамент На Вратот На Желка В Омутер Плетен Џемпер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фимкаул Женски Џемпери Пуловер Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Темперамент На Вратот На Желка В Омутер Плетен Џемпер

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Должина : 61см / 24.02" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

DEN 431.84
Гузом Џемпер За Жени На Продажба-Цврсти Ладни Џемпери За Рамо За Жени Трендовски Врвови Нови Пристигнувања Темно Сива Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Гузом Џемпер За Жени На Продажба-Цврсти Ладни Џемпери За Рамо За Жени Трендовски Врвови Нови Пристигнувања Темно Сива Големина

Гузом Џемпер За Жени На ПродажбаЦврсти Ладни Џемпери За Рамо За Жени Трендовски Врвови Нови Пристигнув�

DEN 3.33
Имаш Кардиган За Жени Возбудливо Полите Печатење Плетење Кардигани Отворени Предни Џемпери Со Долг Ракав Плетена Горна Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Имаш Кардиган За Жени Возбудливо Полите Печатење Плетење Кардигани Отворени Предни Џемпери Со Долг Ракав Плетена Горна Облека

Информации за производотмала големина, можеби е подобро да купите една или две големини нагоре, благода

DEN 319.84
Christmasенски Божиќна кардиган надворешна облека со долг ракав Божиќ за печатење на цртани филмови Отворен предниот џемпер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Christmasенски Божиќна кардиган надворешна облека со долг ракав Божиќ за печатење на цртани филмови Отворен предниот џемпер

Нашиот долг ракав, ново Божиќно печатење, Божиќна облека за божиќни кардиган се разноврсни и не избираа�

DEN 287.84
Меува Женски Еднобојни Суспендирани Панталони со Ребрести Тенок Фитинг Комбинезон Џемпер Комбинезон За Жени Женски Модни Боди
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Меува Женски Еднобојни Суспендирани Панталони со Ребрести Тенок Фитинг Комбинезон Џемпер Комбинезон За Жени Женски Модни Боди

Сезона : Лето Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Памук Стил : Секојдневен Должина на ракавот : Целосна Дол

DEN 2.67