• Неодамнешно
Фустан Со Плус Големина За Жени Долги Фустани За Деверуша Со Светки Со Поделена Страна За

Фустан Со Плус Големина За Жени Долги Фустани За Деверуша Со Светки Со Поделена Страна За

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Долга Секвенца Деверуша Фустани Со Сплит Страна За. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 450гр. големина На Пакетот : 35х32х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Фустани За Жени табела со големини 2023 : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 75см/29.53" Половината : 65см/25.59" : 85см/33.46" Должина : 138см/54.33"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 80см/31.50" Половината : 70см/27.56" : 90см/35.43" Должина : 139см/54.72"големина : Л Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 85см/33.46" половината : 75см/29.53" : 95см/37.40" должина : 140см/55.12"големина : Xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 90см/35.43" половината : 80см/31.50" : 100см/39.37" должина : 141см/55.51"големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 95см/37.40" половината : 85см/33.46" : 105см/41.34" должина : 142см/55.91" за одмор, патување, излегување, на отворено, одмор, запознавање, носење на плажа, Фустани За Забави ЗА жени 2023 ЛЕТНИ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ 2023. Материјал : 92%Полиестер+8%Спандекс, висока Растеглива, мека и Удобна Ткаенина. Пролетни Фустани За Жени 2023 Свадбени Гостински Фустани За Жени. Летниот Фустан Е Женски Сон, Во Толку Убаво Време, Треба Да Го Носите, Изгледа Многу И Убаво, Меко, Удобно И Воздушно За Жешките Летни И Влажни Денови, Само Верувајте Ми, Кога Ќе Го Облечете Овој Фустан Ќе Привлечете Повеќе Внимание Плус Големина Фустан За Жени Свечени Фустани за Жени. Внимание : Чистите" Бели " Фустани Се Малку Гледаат, Ако Сакате, Се Препорачува Со Долна Облека. Летен Фустан Матурски Фустани. Кратките Ракави Ја Покажуваат Вашата Симпатичност, Смоквите со Висок струк Ја Покажуваат Вашата Фигура и Прават Да Изгледате Потенок, Плисираните Здолништа со а-линија Ја Средуваат Вашата Средна Линија, А Квадратните Или Деколтењата Надвор од рамената Го Покажуваат Вашето Ласкаво Деколте. Фустани За Жени.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Блиски Клубски Плажа
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустани ЗА Жени ХИМИВЕЈ Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркалезен Врат Блиски Клубски Плажа

31"M6103690cm / 35.Материјал : Мек Полиестер Кој Е Удобен И Дише, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење И

DEN 2.00
Женски Божиќен чај класичен фустани квадратни врат долг ракав гроздобер коктел коктел забава карирана снегулка снежна печати
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Божиќен чај класичен фустани квадратни врат долг ракав гроздобер коктел коктел забава карирана снегулка снежна печати

【Womenенски коктел фустан】 Ретро рокабили фустани се карактеризираат со неправилна јака за кукли со вра�

DEN 319.84
Zunfeo жени обичен фустан- мини фустан одговара и пламен пролетен летен екипаж врат Елегантен кадифен фустан со долг ракав печатен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Zunfeo жени обичен фустан- мини фустан одговара и пламен пролетен летен екипаж врат Елегантен кадифен фустан со долг ракав печатен

Zunfeo жени обичен фустан мини фустан одговара и пламен пролетен летен екипаж врат Елегантен кадифен фуст�

DEN 326.24
Sngxgn Женски Пролетен Фустан За Жени Со Кратки Ракави Уникатна Вкрстена Обвивка Обични Миди Фустани За Сонце Долги Ракави Црвени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Sngxgn Женски Пролетен Фустан За Жени Со Кратки Ракави Уникатна Вкрстена Обвивка Обични Миди Фустани За Сонце Долги Ракави Црвени

Женски Опуштен Еднобоен Фит Памук И Фустан Со Кратки Ракави Против Вратот Женски Фустани За Работаќе Ви

DEN 1.33
Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена На Екипажот Вратот Долг Ракав Графички Отпечатоци Секси Обични Фустани Со Средна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена На Екипажот Вратот Долг Ракав Графички Отпечатоци Секси Обични Фустани Со Средна

КСЦИККД Фустани За Жени Плус Големина Женски Смена На Екипажот Вратот Долг Ракав Графички Отпечатоци С�

DEN 495.84
Женски Фустан Елегантна Еднобојна Чипка Дама Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневни Фустани Денот На Мајката
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Фустан Елегантна Еднобојна Чипка Дама Облека Пролет Летен Одмор Мода Секојдневна Плажа Дневни Фустани Денот На Мајката

Секојдневно секојдневно носење, домашна облека,улична облека,одмор,одмор,забава,на отворено,слободно в

DEN 2.67
Божиќни Фустани Жени Плус Големина Дозвола Жени Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Божиќни Фустани Жени Плус Големина Дозвола Жени Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустан

Женски Секојдневен Џеб Со Кружен Врат Со Долг Ракав Лабав Божиќен Печатен Фустанкарактеристики : Карак�

DEN 1.00
фустани од волја за жени дами плус големина лабава печатена долга ракав v-јака копче мини фустан со долг ракав фустан за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

фустани од волја за жени дами плус големина лабава печатена долга ракав v-јака копче мини фустан со долг ракав фустан за жени

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш главен приоритет Клиент за урда : За да избег

DEN 431.84