• Неодамнешно
Адаптер Полнач за Леново ThinkPad Јаглерод 20K4S0E900, 20K4S0EC00. Галакси Бенг САД

Адаптер Полнач за Леново ThinkPad Јаглерод 20K4S0E900, 20K4S0EC00. Галакси Бенг САД

Buyers rating:
DEN 287.84

Количина на стоки

AC Адаптер Полнач За Lenovo Think Pad X1 Јаглерод (5-Ти Генерал) 20 K4 S0 E900, 20 K4 S0 EC00. Од Галакси Бенг Сад Излезна Променлива : 5 V-3 A, 9 V-3 A, 12 V-3 A, 15 V-3 A, 20 V-2.25 А, 20 V-3.25 А 65w Висококвалитетна Замена (Не Оригинален Леново Производ). Вклучува КАБЕЛ За Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Светски Влезен Напон 100-240ВАЦ 50/60хз. * Бродови Брзо ОД САД*. Тестирани Единици, Безбедност : Заштита Од Напон, Заштита Од Краток Спој, Над Заштита Од Струја.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Ac Адаптер За Asus VivoBook S400CA-CA101H
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ac Адаптер За Asus VivoBook S400CA-CA101H

Моќност : Влез 120 V240 V / 5060 Hz Излез : 19 V 3.42 а 65 Watt; ac адаптерите се CE, FCC, Ro HS сертифицирани за безбедност.Инфор

DEN 0.33
Литиум Јонска Тетратка Батерија
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Литиум Јонска Тетратка Батерија

ЛИТИУМ Јонска Тетратка Батерија, Литиум Јон (ЛиЈон), 2200mah, 14.8 V DC ЛИТИУМ Јонска Тетратка БАТЕРИЈА литиум ј�

DEN 3.33