• Неодамнешно
Герих Дете Бебе Агол Работ Мебел Заштити Мека Заштита Заштита Перница Штитник

Герих Дете Бебе Агол Работ Мебел Заштити Мека Заштита Заштита Перница Штитник

Buyers rating:
DEN 160.00

Количина на стоки

Карактеристики : *Висококвалитетен пвц материјал.*Тркалезна форма, мека, безбедна, мазна, издржлива и лесна.* Спречете го бебето од случајно повредено од шилести и остри агли .*Со вклучената двострана леплива лента, секоја може лесно и цврсто да се закачи на острата површина на мебелот, аглите и домашните апарати со прав агол.* Лесно за чистење на остатоците од лепилото, нема да го оштети вашиот мебел .*Одговараат за многу остри рабови и агли со правоаголни триаголници, како што се маса, биро, кревет, библиотека, скалила итн.Спецификација : Материјал : PVCColor : Clear Dimension на круг агол заштита : 2.5 x 2.5 x 2cm Пакет Содржина : 12 x Круг агол заштити белешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Висококвалитетен пвц материјал. Тркалезна форма, мека, безбедна, мазна, издржлива и лесна. Спречете го бебето од случајно повредено од шилести и остри агли. Со вклучената двострана леплива лента, секој може лесно и цврсто да се закачи на острата површина на мебелот, аглите и домашните апарати со прав агол. Лесно за чистење на остатоците од лепилото, нема да го оштети вашиот мебел. Одговараат за многу остри рабови и агли со правоаголни триаголници, како што се маса, биро, кревет, библиотека, скалила итн. Спецификација : Материјал : Пвц Боја : Јасна Димензија на заштита Од Тркалезен агол : 2,5 x 2,5 x 2cm Содржина На Пакетот : 12 x тркалезен агол Заштити Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Користете забавна Прилагодлива Безбедносна Подлога За Бебешка Глава Перница За Заштита На Грбот Спречете Ги Малите Деца Повредени,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Користете забавна Прилагодлива Безбедносна Подлога За Бебешка Глава Перница За Заштита На Грбот Спречете Ги Малите Деца Повредени,

1111microsoftinternetexplorer402documentnotspecied7 8 unnormal0 Прилагодливи бебе шамија Симпатична назад бебе главата безбедност п

DEN 287.84
Безбедносен Магнетен Кабинет Брави За Кујнски Ормари За Заштита На Деца За Бебиња И Фиоки За Заклучување Со Безбедни Лепливи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Безбедносен Магнетен Кабинет Брави За Кујнски Ормари За Заштита На Деца За Бебиња И Фиоки За Заклучување Со Безбедни Лепливи

КАБИЛОКМАГОТ Од Обезбедување за Деца совршена магнетна безбедносна брава што ги држи љубопитните млад�

DEN 1.33