• Неодамнешно
Лице Појас Лице Слабеење Брадата Слабеење Лице Слабеење Брадата Поддршка На Лицето Тенок Појас За Кревање Лента Против ' Рчење

Лице Појас Лице Слабеење Брадата Слабеење Лице Слабеење Брадата Поддршка На Лицето Тенок Појас За Кревање Лента Против ' Рчење

Buyers rating:
DEN 944.00

Количина на стоки

лице појас лице слабеење брадата слабеење 1 ПАРЧИЊА Лице Слабеење Брадата Поддршка На Лицето Тенок Појас За Кревање Лента Против ' Рчење Спецификација : Опис : r овој производ е слабеење кое прифаќа физикална терапија, која нема никаков несакан ефект. Изработен од материјал, кој дише, мек и удобен за носење. Тоа може да ви помогне да ја подигнете и поддржите кожата на лицето за да го направите вашето лице да стане поубаво и шармантно. Исто така, може да ви помогне да ја поддржите главата додека спиете за да спречите ' рчење. Карактеристики : r r r R R Изработен Од материјал, кој дише, мек, издржлив, удобен и пријателски за кожата. може да ви помогне да ја подигнете и поддржите кожата на лицето за да го направите вашето лице да стане поубаво и шармантно. исто Така, може да помогне да ја поддржите главата за да спречите ' рчењето да создаде прилично опкружување додека спиете. Цврсто Вклопувајќи ја линијата на лицето за да дозволите кожата на лицето да стане затегната. r r r r r r дизајнот на куката и јамката го олеснува прилагодувањето на соодветната големина и удобен за носење.Спецификации : R r r RR Спецификации : R Состојба : 100% R Материјал : Полиестер R Боја : Како Што Покажуваат Сликите R Должина : Прибл. 56см / 22.0 ИнчиР Тежина На Пакетот : Прибл. 31g r r r Пакетот Вклучува : r 1 x Само Слабеење r r R R Забелешка : r ве Молиме прилагодете ја затегнатоста Ако се чувствувате затегнати И можете да го додадете времето за користење по прилагодувањето. Изработен од материјал, кој дише, мек, издржлив, удобен и пријателски за кожата. Тоа може да ви помогне да ја подигнете и поддржите кожата на лицето за да го направите вашето лице да стане поубаво и шармантно. Исто така, може да помогне да ја поддржите главата за да спречите ' рчењето да создаде прилично опкружување додека спиете. Цврсто вклопувајќи ја линијата на лицето за да дозволите кожата на лицето да стане затегната. Дизајнот на куката и јамката го олеснува прилагодувањето на соодветната големина и удобен за носење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Серум за лице против Стареење, Намалување На Фините Линии, Помага На Кожата Да Ги Затегне И Скрие Брчките, Темните Дамки И Стапалата
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Серум за лице против Стареење, Намалување На Фините Линии, Помага На Кожата Да Ги Затегне И Скрие Брчките, Темните Дамки И Стапалата

Интензивни Длабоки Брчки Серум Овој серум со ретинол се бори со видливите знаци на стареење за да ја отк

DEN 0.33
СЕРУМ За Коректор НА Душевно Место со 10% Ниацинамид, 1% ЦИНК ПЦА За Нормална До Мрсна Кожа-Серум За Чиста И Беспрекорна Кожа-Рафинирајте
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

СЕРУМ За Коректор НА Душевно Место со 10% Ниацинамид, 1% ЦИНК ПЦА За Нормална До Мрсна Кожа-Серум За Чиста И Беспрекорна Кожа-Рафинирајте

БИДЕТЕ Серум За Коректор На Душевно Место со 10% Ниацинамид, 1% ЦИНК ПЦА За Нормална До Мрсна Кожа Серум За

DEN 0.67
Домкга Ремен За Слабеење На Ременот За Кревање Во Форма На V Намалете Го Ременот За Слабеење На Лицето Со Двојно Дишење На Брадата,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Домкга Ремен За Слабеење На Ременот За Кревање Во Форма На V Намалете Го Ременот За Слабеење На Лицето Со Двојно Дишење На Брадата,

Функција : 1 V Лице : овој завој за кревање лице може да ви помогне ефикасно да го обликувате V лицето, да ги

DEN 639.84
Рутински Серум За Обновување На Младоста Ретинол Без Парабени Го Елиминира Нерамномерниот Тон На Кожата Ја Намалува Појавата
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Рутински Серум За Обновување На Младоста Ретинол Без Парабени Го Елиминира Нерамномерниот Тон На Кожата Ја Намалува Појавата

Користете го овој хидратантен серум за третман малку по малку, редовно, за да видите подобрувања во ваша

DEN 319.52