• Неодамнешно
Лејлајреј Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Ж

Лејлајреј Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Лежерни Врвови Со Плус Големина Плисирани Копчиња За Туника Секојдневни Летни Цветни Врвови За Вратоврска За Женаопишете : Материјал : овој основен врв од туника е изработен од имитационен памук, кој е мек, удобен, еластичен, лесен, но не проѕирен. Машинско перење и сушење брзо без избледување или намалување.Карактеристики : Кратки ракави, тркалезен врат, дизајн на предното копче. Стилски возбудувања на предната и задната страна за лесно покривање на средниот дел и долниот дел. Дишење одговара. Изберете од различни различни дизајни за печатење за да ја покажете вашата уникатна style.To носете : овој обичен врв од туника има тенок фит и стилски изглед, што може подобро да ја покаже вашата фигура. Совршено е носено со слаби фармерки или хеланки, шифон кардиган, палто, јакна или пар јога панталони.Повод : Совршен за секојдневен живот секојдневно носење, семеен собир, одмор, шопинг, состаноци, забава, плажа, канцеларија, улица итн. Погоден за пролет, лето ,umn и зима.Големина : Пред да поставите нарачка, ве молиме погледнете ја "Табела со Големини" лево и препорачаната големина подолу.Вклучи : 1 парчиња tops Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483498cm/38.58"18cm/7.09"37cm/14.57"70cm/27.56"M61036102cm/40.16"19cm/7.48"38cm/14.96"71cm/27.95"L81238108cm/42.52"20cm/7.87"39cm/15.35"72cm/28.35"XL101440114cm/44.88"21cm/8.27"40cm/15.75"73cm/28.74"XXL121642120cm/47.24"22cm/8.66"41cm/16.14"74cm/29.13"XXXL141844126cm/49.61"23cm/9.06"42cm/16.54"75cm/29.53"XXXXL162046132cm/51.97"24cm/9.45"43cm/16.93"76cm/29.92"XXXXXL182148138cm/54.33"25cm/9.84"44cm/17.32"77cm/30.31" Внимание : . 1249.Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам. 2.Може Да Има Рачна Грешка од 1-1251 см.Извинете За Непријатностите. 1251.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Врвови На Вратот За Жени Цврста Лабава Секојдневна Блуза Летна Пуловер Маица МОРНАРИЦА
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Врвови На Вратот За Жени Цврста Лабава Секојдневна Блуза Летна Пуловер Маица МОРНАРИЦА

Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Вратот Врвови За Жени Цврста Лабава Обична Блуза Летна Пуловер Ма

DEN 1.33
Женски Божиќни Врвови Жени Со Долги Ракави Божиќни Обични Долги Ракави О-вратот Дуксер Пуловер Блуза Дами Кошули Долги Ракави
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Божиќни Врвови Жени Со Долги Ракави Божиќни Обични Долги Ракави О-вратот Дуксер Пуловер Блуза Дами Кошули Долги Ракави

❀ Повод : Дуксер Со Дуксер Во Боја блок е погоден за Надворешни,Спортски,Дневни,Клубови,Состаноци,Работ�

DEN 0.33
Вонкос Свадба Гостин Фустан-Вратот На Екипажот Опуштено Вклопување Обична Камизола Бејзбол Спортски Фустан Без Ракави Црвен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вонкос Свадба Гостин Фустан-Вратот На Екипажот Опуштено Вклопување Обична Камизола Бејзбол Спортски Фустан Без Ракави Црвен

Вонкос Женски Фустани Полка Точка Опуштено Одговара Обична Камизола Без Ракави Бејзбол Спортски Фуста

DEN 2.33
Дакијан Женски Графички Маици Дозвола Женско Лето Лежерно О-Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи Плус Големина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дакијан Женски Графички Маици Дозвола Женско Лето Лежерно О-Вратот Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи Плус Големина

Женски Летен Секојдневен Кружен Врат Краток Ракав Цвет Печатење Лабава Кошула Блузи Карактеристики : Fea

DEN 319.84
Женска Блуза Нова Печатена Шифон Кошула Шифонска Кошула Со Прерамки Завиткана Во Градите Хемиза Фем Блуза Феминина Улична Облека
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женска Блуза Нова Печатена Шифон Кошула Шифонска Кошула Со Прерамки Завиткана Во Градите Хемиза Фем Блуза Феминина Улична Облека

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 7688см / 29.92"34.65" Ракав : 53см / 20.87" Должина : 66см / 25.98" Големи

DEN 0.67
tklpehg Блузи За Жени Секојдневен Пад Кружен Врат Обична Лабава Фит Блуза Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксер Градиент Блузи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

tklpehg Блузи За Жени Секојдневен Пад Кружен Врат Обична Лабава Фит Блуза Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксер Градиент Блузи

&&Табела Со Големини : Големина= Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 96см / 37.37 "Рамо= 40см / 15.0

DEN 270.08