• Неодамнешно
Маица за женски долг ракав празничен маица

Маица за женски долг ракав празничен маица

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Прославете ја сезоната на празници во стил со оваа празнична маица за женски женски територии од Вајт Стаг. Направено од супер-мек 100% памук, оваа тема со долги ракави има прекрасна шема на Божиќни теми низ целиот свет и изгледа одлично или самостојно или слоевит под кардиган. Долгите ракави ќе ве одржуваат пријатни и ќе изгледаат одлично нагоре или надолу, додека Turtleneck создава елегантна силуета. Оваа празнична маица е достапна во најразлични разновидни стилови на празници и ќе ве натера да се чувствувате топло и да изгледате одлично оваа зима. Исто така, прави одличен порибување за оние кои го сакаат најубавото време во годината. Бела стада женска долга ракав празнична Божиќна маица маица : 100% памук. Маица . Сеопфатен празничен Божиќен образец. Долги ракави . Turtleneck. Директно полите. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор, кога е потребно, сува суво ниско, средно железо кога е потребно, не печатење/мотив.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Лето заштеда на заштеда
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Лето заштеда на заштеда

плус врвови со големина за жени; Врво на тренингот за жени; врвови на земјоделски култури за жени; Тенк з�

DEN 271.84
Frontwalkените жени со долги ракави маици на екипажот на вратот на вратот блуза цветни печатени врвови блузи баги лабава туника
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Frontwalkените жени со долги ракави маици на екипажот на вратот на вратот блуза цветни печатени врвови блузи баги лабава туника

Опис : Пол : Womanена жена, дама дама, женска Стил : Womenенски обичен блуза со долги ракави на врвови Тип на ше�

DEN 2.67