• Неодамнешно
14к Жолто Злато Круг Дијамант Невестински Венчален Прстен Во Собата 1-Cttw

14к Жолто Злато Круг Дијамант Невестински Венчален Прстен Во Собата 1-Cttw

Buyers rating:
DEN 11807.84

Количина на стоки

Тип на Благороден Метал : 14кт Жолто Злато Прибл. Грам Тежина : 3.63 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 1 & 7/8 Примарен Дијамант Тип : Дијамант Примарен Скапоцен Камен Форма : Круг Примарен Скапоцен Камен Боја : Г-Х Примарен Дијамант Јасност : SI3 Примарен Дијамант Поставување : Prong-постави Примарен Скапоцен Камен Карат Тежина : 0.4 Gem2 Тип : Дијамант Скапоцен Камен2 Облик : Круг Скапоцен Камен 2 Боја : H-I Gem2 Јасност : I1-I2 Gem2 Поставување : канал-поставете Скапоцен Камен 2 Карат тежина : 1.56 Дијамант 3 Карат Тежина : Никој 14k Жолто Злато Круг Дијамант Булчински Венчален Прстен Во Собата 1-7/8 Cttw.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Вендунид Орнаменти, Мал Дизајн Бисер Циркон Отворен Прстен Женска Модна Личност Лесен Висококвалитетен Прстен За Вкус Бакарен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вендунид Орнаменти, Мал Дизајн Бисер Циркон Отворен Прстен Женска Модна Личност Лесен Висококвалитетен Прстен За Вкус Бакарен

Мал Дизајн Бисер Циркон Отворен Прстен Женска Модна Личност Лесен Луксузен Висококвалитетен Прстен За

DEN 559.84