• Неодамнешно
Нокивикис Цртан Филм Животински Облик Кадифен Играчка, Супер Мека Полнети Мечка Кукла Со Роза Фестивал Присутни Дома Декорација Роденден Подарок

Нокивикис Цртан Филм Животински Облик Кадифен Играчка, Супер Мека Полнети Мечка Кукла Со Роза Фестивал Присутни Дома Декорација

Buyers rating:
DEN 854.24

Количина на стоки

Оваа играчка за кукли е изработена од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал за меко и удобно чувство на рака, тоа е совршен подарок за пријателите или колегите. Спецификации . Материјал : Плиш + пп памук. Пол : Девојки/Момчиња. Дизајн На Моделот : Цртан Филм . Стил : Симпатична, Смешно. Изборна Боја : Бела, Сива, Кафеава . Изборна Големина : 25см/9,84, 40см/15,75, 50см/19,69 . Забелешка : . 1. Сите димензии се мерат рачно, може да има отстапувања од 2-3 см; . 2. Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!. Содржина На Пакетот. 1 х Цртан Филм Кадифен Играчка . Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Обезбедување квалитет : Изработен од висококвалитетен кадифен и пп памучен материјал за здраво и удобно чувство на допир, безбедно за кожата. Симпатичен Изглед : дизајнот на цртаната мечка додава многу детски забавен, смешен израз и тродимензионална форма ја прават оваа играчка за кукли поинтересна. Исклучителна Изработка : прецизното шиење и совршената обработка на детали ја прават кадифената играчка текстура и популарна, може да се користи и како перница за фрлање. Широк Спектар На Апликации : Погоден За Божиќни забави, новогодишни забави, активности во трговски центар, семејни вечери, декорација на спална соба итн. Смешен Подарок : оваа полнета играчка за кукли може да се користи како креативен подарок за вашите пријатели, семејство или колеги.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Смрдеа бомз полнети животни squilly ct
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Смрдеа бомз полнети животни squilly ct

Скирми се обидува да биде sneaky Тој сака да се обиде и да лебди тивко низ просторијата, но тешко е за него з�

DEN 1.00
Сирена Полнети Животни Мека Симпатична Сирена Принцеза Кадифен Кукла Играчка Роденден Денот На Вљубените Подароци Декори За
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сирена Полнети Животни Мека Симпатична Сирена Принцеза Кадифен Кукла Играчка Роденден Денот На Вљубените Подароци Декори За

Симпатична Сирена Кадифен Играчка Мека Полнети Морски Животни Океан Цртан Филм Сирена Кукли За Роденде

DEN 3.00
Играчки тркалезна симпатична кукла кукла глава кадифен со мала дувет играчка перница перница загатка играчка PP памук како што
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Играчки тркалезна симпатична кукла кукла глава кадифен со мала дувет играчка перница перница загатка играчка PP памук како што

Симпатична кадифен играчка Дувет перница кукла со мала тркалезна перница за перници Доклфејт : памук фи

DEN 399.84
Кадифен Кукла, Симпатична Квадратна Мачка Зајакот Мечка Форма Полнети Кукли Совршена Анимација Роденденски Подарок За Возрасно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кадифен Кукла, Симпатична Квадратна Мачка Зајакот Мечка Форма Полнети Кукли Совршена Анимација Роденденски Подарок За Возрасно

Кадифен Кукла, Симпатична Квадратна Мачка / Зајак / Мечка Форма Полнети Кукли Совршена Анимација Роденд�

DEN 0.33
Келајуан Темно Кафеава Мечка Кадифен Играчка, Симпатична Плишана Животинска Кукла Роденденски Подарок За Возрасни И Деца
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Келајуан Темно Кафеава Мечка Кадифен Играчка, Симпатична Плишана Животинска Кукла Роденденски Подарок За Возрасни И Деца

Темно Кафеава Мечка Кадифен Играчка, Симпатична Плишана Животинска Кукла Роденденски Подарок за Возра�

DEN 287.84
Slp slo пена кадифен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Slp slo пена кадифен

Тајниот живот на домашните миленици за миленичиња 2 се толку симпатични деца ќе сакаат да ги исцедат! Се�

DEN 399.84
стаклена Градина Патка Кадифен Играчка Пп Памук Целосно Исполнет Прекрасен Цвет Патка Кадифен Придружник Перница За Спиење Цртан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

стаклена Градина Патка Кадифен Играчка Пп Памук Целосно Исполнет Прекрасен Цвет Патка Кадифен Придружник Перница За Спиење Цртан

Опис : нашата плишана играчка е удобна за допир и целосно исполнета со памук, што ви овозможува да ја пре�

DEN 0.67