• Неодамнешно
Тркалезно Исечен Бел Природен Дијамант Полу Монтиран Веренички Прстен ВО 14к Цврсто Розово Злато

Тркалезно Исечен Бел Природен Дијамант Полу Монтиран Веренички Прстен ВО 14к Цврсто Розово Злато

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил на менување, растење и развој на романса со овој накит, Со Тркалезно Исечен Бел Природен Дијамант Полу-Монтиран Веренички Прстен ВО 14к Цврсто Розово Злато (0,16 Кт) Едноставно Убаво!! Тоа е прекрасно парче што го надополнува вашиот личен стил со овој накит за секоја посебна пригода како мајки-Ден, Свадба, Свршувачка, вљубените-ден, Годишнина,Роденден,Забава, Матурска И Божиќ и така натаму. Метал : Розово Злато СО 14к Метален Печат. Камен : Бел Природен Дијамант. Боја На Камен : Бела, Јасност На Камен : I2. Вкупна Каратна Тежина : 0,16 Кт, Форма На Камен : Тркалезна. Тип На Поставување Камен : Пронг.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ