• Неодамнешно
хартти Пар Претеран Темперамент Елегантни Обетки Акрилик Гроздобер Стил Цвет Клип Обетки Накит Додаток

хартти Пар Претеран Темперамент Елегантни Обетки Акрилик Гроздобер Стил Цвет Клип Обетки Накит Додаток

Buyers rating:
DEN 559.84

Количина на стоки

Опис : жените романтични обетки со обетки прифаќаат претерана елегантна форма на голем цвет, кои се совршени за секој што сака минималистички дизајн.Одликувајќи се со начини на клип или обетка, жените едноставни обетки помагаат да се обезбеди лесно и ефикасно. Можете да го испратите како совршен подарок за оние кои го сакате.Изработени од премиум акрилен материјал, едноставните обетки не се штетни за вашето здравје и удобни за носење.Должината на обетката е околу 5,6 cm.It погоден е за шопинг, состанок, канцеларија, училиште, работа, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење итн.Име На Ставка : Обеткаматеријал : Акрилик Стил : Мода. Пол : Жени. Карактеристики : Убава, Одлична Изработка, Детали За Обликот На Цветот : Должина : 5,6 см/2,21" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки Жените романтични обетки со обетки прифаќаат претерана елегантна форма на голем цвет, кои се совршени за секој што сака минималистички дизајн. Одликувајќи се со начини на клип или обетка, жените едноставни обетки помагаат да се обезбеди лесно и ефикасно. Можете да го испратите како совршен подарок за оние кои го сакате. Изработени од премиум акрилен материјал, едноставните обетки не се штетни за вашето здравје и удобни за носење. Должината на обетката е околу 5,6 см. Погоден е за шопинг, состанок, канцеларија, училиште, работа, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење итн.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

3 4CTW-Дијамант ЦВЕТ ПРСТЕН
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

3 4CTW-Дијамант ЦВЕТ ПРСТЕН

Тип на Благороден Метал : 14кт Бело Злато Прибл Грам Тежина : 4.9002 Вкупно Скапоцен Камен Карат Тежина : 3 / 4 П

DEN 799.84
Девојки Прстени Постави Редење Прстен Постави Симпатична Смола Инкрустирани Прстен Гроздобер Шарени Акрилик Кристал Бенд Прстен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Девојки Прстени Постави Редење Прстен Постави Симпатична Смола Инкрустирани Прстен Гроздобер Шарени Акрилик Кристал Бенд Прстен

Симпатична Смола Инкрустирани Прстен Гроздобер Шарени Акрилик Кристал Бенд Прстен За Жени Девојки Лол�

DEN 207.84
Куки За обетки Хипо Алергенски француски Жици За Уши Со Топчести И Серпентина Обетки За Риби Со Платински Тон Изработка На Наоди
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Куки За обетки Хипо Алергенски француски Жици За Уши Со Топчести И Серпентина Обетки За Риби Со Платински Тон Изработка На Наоди

Бренд : Материјал : Легура, висококвалитетна боја без никел : Платина Големина : 19 х 18 мм; Топка : 3мм / 0,12 "во

DEN 239.84
Кабохони Од сончогледова Смола Жирасоли Цвеќиња Од Маргаритка Смола Рамен Кабохон За Чевли ФИБА ЗА Чевли САМОСТОЈНА Пролет Летен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кабохони Од сончогледова Смола Жирасоли Цвеќиња Од Маргаритка Смола Рамен Кабохон За Чевли ФИБА ЗА Чевли САМОСТОЈНА Пролет Летен

200 парчиња Кабохони Од Сончогледова Смола 15мм Жирасоли Цвеќиња Од Маргаритка Смола Рамен Кабохон За Шно

DEN 1.67