• Неодамнешно
Пушин Божиќ Плишано Плишано Животно

Пушин Божиќ Плишано Плишано Животно

Buyers rating:
DEN 3.00

Количина на стоки

Гунд Пушин Божиќен Кадифен Плишан ЖИВОТИНСКИ ГУНД е горд што го претставува Пушин-буцкаста сива мачка која сака гушкање, грицки и облекување. Како популарен веб-стрип, Пушин им носи осветленост и се смее на милиони следбеници во нејзината брзо растечка онлајн база на обожаватели. Овој кадифен празник Од 12 инчи Е подготвен да ја прослави сезоната со симпатична капа На Дедо Мраз и црвена наметка со бела кадифена облога. Црвениот сатенски лак го комплетира нејзиниот празничен изглед. Површина-перат за лесно чистење. Соодветно за возрасти една и повеќе. За ГУНД : повеќе од 100 години, ГУНД е премиер кадифен компанија призната ширум светот за квалитетни иновативни производи. Градејќи се врз нашите наградувани и сакани кадифни дизајни, продолжуваме да практикуваме иновации со постојано развивање на нови оригинални и лиценцирани дизајни за да им се допаднеме на следната генерација клиенти. За таа цел, секоја од нашите кадифни играчки е изградена од врвни материјали за неспоредлива мекост и гушкање.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Шлејх Маркв играчка за самовила елф
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Шлејх Маркв играчка за самовила елф

Вратете го времето за играње во диво забавно време кога ќе ја изберете фигурата на играчките Schleich Marween...

DEN 2.00
Диносаурус Кадифен Играчка Аниме Карактер Плуши Каваи Бебе Мека Перница Животни Играчки Полнети Кукла За Роденденски Подароци
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Диносаурус Кадифен Играчка Аниме Карактер Плуши Каваи Бебе Мека Перница Животни Играчки Полнети Кукла За Роденденски Подароци

Опис : Кадифен Материјал : куклата диносаурус е изработена од кадифен и ПП памук, безбедна, мека и пријат�

DEN 2.00
Дидо Денот На Свети Патрик Кадифен Кукла Декоративни Орнаменти Детелина Безлична Играчка Рачно Изработени шведски Кадифен Кукла
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дидо Денот На Свети Патрик Кадифен Кукла Декоративни Орнаменти Детелина Безлична Играчка Рачно Изработени шведски Кадифен Кукла

Куршум поени : 1 Тоа може да донесе среќа на семејството и се смета за среќа.2 Висококвалитетни материјал�

DEN 2.00
Бебе Играчки Смешни Ајкула Тиква Кукла Тркалезна Ајкула Тиква Црвена Ајкула Тиква Е Погодна Како Декоративен Подарок За Дома
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бебе Играчки Смешни Ајкула Тиква Кукла Тркалезна Ајкула Тиква Црвена Ајкула Тиква Е Погодна Како Декоративен Подарок За Дома

Смешна Ајкула Тиква Кукла Тркалезна Ајкула Тиква Црвена Ајкула Тиква Е Погодна Како Декоративен Подаро

DEN 399.84
Попвцли Велигден Зајаче Плишано Животно, Велигденски Гноми Зајак Кадифен Играчки, Симпатична зајачка кукла играчка За Деца,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Попвцли Велигден Зајаче Плишано Животно, Велигденски Гноми Зајак Кадифен Играчки, Симпатична зајачка кукла играчка За Деца,

Материјал : Супер мека крпа, плетена ткаенина Големина : 1686см / 6.33.12.4" Нето тежина : 0,03 КГ Пакување : ОПП тор

DEN 127.84