• Неодамнешно
Харбингер Аб Карвер Спорт

Харбингер Аб Карвер Спорт

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Sport Harbinger AB-Corver е еден од наједноставните, но сепак барани абни тркала што се достапни денес. Неговата комбинација на супериорен дизајн, издржливост и достапност е неспоредлива. Широките хулачи со меѓуоскино растојание и нелизгазните гаќички доставуваат стабилно, прецизно движење на корисникот, додека пролетниот бесплатен центар го зголемува опсегот на движење и го засилува тренингот. Одликувајќи се со висок квалитет на материјал и брза инсталација на Snap, го прават спортот AB-Carver Sport задолжително за секој домашен салата или комплет за фитнес патување. Дополнително широко тркало за да се обезбеди стабилност што ви овозможува да издлабите лево, десно и центар. Ергономските рачки со агол помагаат да се зголеми активирањето на раката и стабилноста на рамото. Гробна градба на теретана за градење на теретана и шара од гума на гума. Наменето за сите нивоа на фитнес.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Slendertone ABS црна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Slendertone ABS црна

Компактниот, но моќен Slendertone ABS5 е преполен со карактеристики! За употреба додека одите за вашиот ден, веж

DEN 1279.84
Гориво Чистота Абдоминално Тркало
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Гориво Чистота Абдоминално Тркало

Останете во форма со Абдоминалното Тркало За Чистота На Горивото Тоа е идеална алатка за зголемување на

DEN 2.33