• Неодамнешно
Apple iPad Air Wi-Fi + Мобилни 16gb Злато

Apple iPad Air Wi-Fi + Мобилни 16gb Злато

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Apple i Pad Air 2 16gb нуди живописни дисплеи во боја и хипер-чувствителен екран на допир за да обезбеди исклучително забавно искуство кое комбинира сигурна Wi-Fi конекција со сигурноста на оперативниот систем Mac. Овој уред со екран на допир 9.7" прикажува елегантен профил и кристално јасна резолуција. Овој златен Ipad Air 2 мобилен е лесен и обезбедува ексклузивна предност за професионални и социјални проекти кои бараат погодност во движење. Поддржува лесен интерфејс и икони за апликации со лесен пристап за да обезбеди прилагодени работни површини што им овозможуваат на корисниците од сите возрасти лесно да ги пребаруваат и проследуваат своите омилени страници. Apple i Pad Air 2 Wi-Fi И Мобилни 16gb Злато : Уредот е сертифициран од нашиот водечки софтвер во индустријата и е 100% целосно функционален. Вклучен е ѕиден блок и УСБ-кабел. Сим-картичката и слушалките не се вклучени. i Pad Air 2 16gb Wi-Fi таблет има 10-часовна батерија на полнење.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Apple iPad Air 32 GB Wi-Fi + Verizon
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Apple iPad Air 32 GB Wi-Fi + Verizon

Apple i Pad Air Wi Fi + Cellular 1 та генерација таблет 32 GB 9,7 " 3 G, 4 G Verizon Key Acturess and Benesifits : Retina Displayipad отсекогаш била на

DEN 1679.68
Обновен Apple iPad 16gb Wi-Fi
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Обновен Apple iPad 16gb Wi-Fi

Потенкиот и полесен дизајн го прави apple i Pad 2 со Wi Fi уште поудобен за држење Обновениот apple i Pad 2 е уште помо

DEN 928.00
Обновен apple iPad 32GB со WiFi+4g Бело
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Обновен apple iPad 32GB со WiFi+4g Бело

Apple i Pad 4 32 GB со Wi Fi+4 G (AT&T) Бел Реновиран Редефинирајте го концептот на мобилност со овој реновиран 32gb apple i P

DEN 1904.00