• Неодамнешно
Супериорен Конец Брои Лента Лист Во Собата, Кралицата, Розова

Супериорен Конец Брои Лента Лист Во Собата, Кралицата, Розова

Buyers rating:
DEN 883.20

Количина на стоки

Спијте здраво секоја вечер Со Поставени Шармантни Чаршафи И Навлаки за Перници. Изработени од премиум, 100% Четкан Микрофибер, овие листови се и пријатни и издржливи во нивната конструкција што ги прави идеални за секојдневна употреба. Овој сет вклучува 1 рамен лист, 1 вграден чаршаф и 2 кутии за перници (ГОЛЕМИНИ Близнаци и Близнаци XL вклучуваат 1 навлака за перници). Целосно еластичниот вграден чаршав може да се пофали со длабок џеб кој е дизајниран да одговара на преголеми душеци дебели до 18 инчи. Постелнина достапна во низа цврсти бои со монохроматски шарени дезени и имаат суптилен трепет од нивното сатенско ткаење, опциите за украсување се бесконечни. Трансформирајте ја вашата спална соба во спокојно повлекување со додавање на соодветна покривка за јорган, прекривка или кутии за перници (продадени одделно). Комплетот Вклучува : (1) Рамен Лист, (1) Вграден Лист, (2) Навлаки За Перници (БЛИЗНАК И БЛИЗНАК XL вклучува (1) Навлака за Перници). Материјал : 100% Четкан Микрофибер. Бои : Бургундска, Црна, Златна, Слонова Коска, Светло Сина, Мока, Темносина, Портокалова, Слива, Мудрец, Сребрена, Тен, Таупе, Бела. Шема : Шарени. Тежина : 90 GSM. Квалитет : Еднослоен, целосно еластичен вграден лист одговара на душеци длабоки 15-18 инчи, отпорни на брчки, сатена завршница. Грижа : машина за перење. Ве молиме следете ги упатствата за нега на етикетата со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Димензии : Близнак : Вграден Лист е 39" широк x 75" долг x 15" длабок, Рамен Лист е 66" широк x 96" долг, Навлака за Перница е 20" широк x 30" долг, Близнак XL : Вграден Лист е 39" широк x 80" долг x 15" длабок, Рамен Лист е 66" широк x 100" долг, Навлака за Перница е 20" широк x 30" долг, Полн : Вграден Лист е широк 54" широк х 75" Долг Х 15" Длабок, рамен лист е долг 81" широк х 96", Навлаките за Перници се долги 20" широк х 30", кралица : Вградениот лист е 60" широк х 80" Долг Х 15" Длабок, Рамниот лист е долг 90" широк х 102", Навлаките за Перници се долги 20" широк х 30", Крал : Вградениот Лист е 78" широк х 80" долг Х 15" Длабок, рамен лист Е 108" Широк Х 102" Долг, навлаките за перници се долги 20" широк х 40", калифорнискиот крал опремен лист е 72" Широк Х 84" долг х 15" длабок, рамен лист е долг 108" Широк Х 102", навлаките за перници Се Долги 20" широк х 40".

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Солиден лист со вар
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Солиден лист со вар

Надградете ја естетската спална соба, со овој 4парчен лист поставен од Харпер Лејн Овој живописен цврст

DEN 239.20
Египетски Комфор Хотел Квалитет 4-Парче Постелнина Сетови - Луксузни Модели Шема Боја Солидна Сива Кревет Големина: Кралицата
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Египетски Комфор Хотел Квалитет 4-Парче Постелнина Сетови - Луксузни Модели Шема Боја Солидна Сива Кревет Големина: Кралицата

Египетски Комфор Хотел Квалитет 4Парче Постелнина Сетови4 Луксузни Модели Шема / Боја Солидна / Сива К�

DEN 1.67
Мелани Иконска Колекција Екстра Длабок Џеб Кал Кинг Лист Сет, Хотел Луксузни Четкани Микрофибер Листови и Навлаки За Перници,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мелани Иконска Колекција Екстра Длабок Џеб Кал Кинг Лист Сет, Хотел Луксузни Четкани Микрофибер Листови и Навлаки За Перници,

Мелани Иконска Колекција Екстра Длабок Џеб Калифорнија Кинг Лист СетХотел Луксузни Четкани Постелнина

DEN 719.52
Сет на длабоки џебни постелнини на Нестл Постелнини - хотелски луксузни двокреветни листови со микрофибер - брчки, избледени,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Сет на длабоки џебни постелнини на Нестл Постелнини - хотелски луксузни двокреветни листови со микрофибер - брчки, избледени,

Длабокиот џеб вграден лим мерки и се вклопува во душеци длабоко 1416 инчи Супер мек премиум микрофибер : п�

DEN 3.33
Памучни Чаршафи, Двојни Сет - Триаголници Акварели Геометриски Среден Век Модерно Печатење На Виножито Прилагодена Постелнина
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Памучни Чаршафи, Двојни Сет - Триаголници Акварели Геометриски Среден Век Модерно Печатење На Виножито Прилагодена Постелнина

Триаголници Акварели Геометриски 100% Памучен Сатенски Лист Поставен со комплети со Лажици се направени

DEN 0.67
Вистински Луксузен Чист Богат Пима Памук 4-Парче Постелнина Постави Целосна Големина Одговара душеци до 7-9 длабок Џеб-Сатен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вистински Луксузен Чист Богат Пима Памук 4-Парче Постелнина Постави Целосна Големина Одговара душеци до 7-9 длабок Џеб-Сатен

Определување : 100% Долг Главен Чист Пима ПамукСатен Ткаат Достапни се Во Многу Големини Свиленкаста мек�

DEN 3.00
Мутлу Домашна Стока Вискоза Направена Од Комплет Листови Од Бамбус, Чаршафи Од Кралица Лаванда-Длабоки Џебови-Достапни Во Кралицата,
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мутлу Домашна Стока Вискоза Направена Од Комплет Листови Од Бамбус, Чаршафи Од Кралица Лаванда-Длабоки Џебови-Достапни Во Кралицата,

Овие вискоза добиени од комплети листови од бамбус се специјално третирани што им даваат на овие листов

DEN 575.84