• Неодамнешно
Широко користен Акрилен Декор За Пилешки Столб Симулиран Декор За Вметнување Статуа На Пиле

Широко користен Акрилен Декор За Пилешки Столб Симулиран Декор За Вметнување Статуа На Пиле

Buyers rating:
DEN 154.40

Количина на стоки

Опис. Овој жив пилешки столб е направен од врвен материјал кој е издржлив за долготрајна употреба. Во реален изглед, акрилниот градинарски пилешки столб ќе ја направи вашата градина полна со енергија и природен здив. Акрилниот пилешки столб има широка примена, погоден за употреба за украсување на градината, дворот, саксијата, паркот и така натаму. Карактеристики. - Боја : Избрана Боја. - Материјал : Акрилик. - Големина : 22, 90Х19, 80Х0, 30см/9, 00Х7, 78Х0, 12ин. - Големина : 12, 90Х6, 70Х0, 30см/5, 07Х2, 63Х0, 12ин. - Големина : 10, 70Х5, 50Х0, 30см/4, 21Х2, 16Х0, 12ин. - Декорот во облик на пилешко во форма на пилешко е многу симпатичен и привлечен. - Само вметнете го влогот во земја и завршница, заштедувајќи време и без напор, додавајќи живот во вашата градина. - Можете да ја вметнете на земјата на градината, како украс за да донесете живописна атмосфера во градината. - Овој знак за градинарски двор е исто така многу погоден за совпаѓање со други украси во вашата градина, двор, тревник. - Фина изработка и издржлив акрилен материјал, сигурен и отпорност на абење, што може добро да ви послужи. Декорот во облик на пилешко во форма на пилешко е многу симпатичен и привлечен. Само вметнете го влогот во земја и завршете, заштедувајќи време и без напор, додавајќи живот во вашата градина. Можете да го вметнете на земјата на градината, како декорација за да донесете живописна атмосфера во градината. Овој знак за градинарски двор е исто така многу погоден за совпаѓање со други украси во вашата градина, двор, тревник. Фина изработка и издржлив акрилен материјал, сигурен и отпорност на абење, што може добро да ви послужи.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Црвен Кап® Женски Смок
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Црвен Кап® Женски Смок

Кога треба да ја заштитите облеката од неуредна работа, но сепак ви треба мобилност, ќе го цените дарежл�

DEN 479.84
Автомобил Двоен Издувен Врв Нерѓосувачки Челик Пригушувач Опашка Цевка Универзален Издувен Систем Крајот Модифицирани Делови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Автомобил Двоен Издувен Врв Нерѓосувачки Челик Пригушувач Опашка Цевка Универзален Издувен Систем Крајот Модифицирани Делови

Опис : Име На Производ : дијаметар на Автомобилски Издувни Цевки : 63ммматеријал : модели компатибилни со �

DEN 511.84
Туреклос Хартиени Чаши Бои Хартија За Чаши За Еднократна Употреба Во Градинка Сликарство Еколошка Уметничка Зона Ракотворби
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Туреклос Хартиени Чаши Бои Хартија За Чаши За Еднократна Употреба Во Градинка Сликарство Еколошка Уметничка Зона Ракотворби

Опис : Матирал : изработен е од еколошки матирал, звук на мирис и нетоксичен,сафт за употреба за деца.Мног

DEN 110.40