• Неодамнешно
Есенски Лисја Винил Туш Завеса Во Бургундија

Есенски Лисја Винил Туш Завеса Во Бургундија

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

"Есенски Лисја" Бургундија 5 мерач винил печатење туш завеса, големина 72" x72 "Подгответе ја вашата бања За Fall со Нашите" Есенски Лисја " Винил Туш Завеса. Изработена од издржлив, тежок (5 мерач) винил, оваа завеса со стандардна големина (72" х 72") е водоотпорна и лесно се чисти марамчињата. Овде со лисја Од Бургундија, "Есенски Лисја" е исто така достапен во Сребро.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Мода Нордиски Стил Туш Завеса Тропски Растенија Цветни Лисја Бања Екран Покрие Полиестер Ткаенина Бања Завеса За Девојки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Мода Нордиски Стил Туш Завеса Тропски Растенија Цветни Лисја Бања Екран Покрие Полиестер Ткаенина Бања Завеса За Девојки

1, Материјал : завесата За Туширање е полиестерско влакно; комплетот За Подни подлоги е површина од полие

DEN 367.84
Цртани Филмови Туш Завеси Франција Железна Кула Автомобил Пејзаж 3Д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Цртани Филмови Туш Завеси Франција Железна Кула Автомобил Пејзаж 3Д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 319.84
Цртани Филмови Пејзаж Туш Завеси Црвен Автомобил Боја Балон Пролет 3д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Цртани Филмови Пејзаж Туш Завеси Црвен Автомобил Боја Балон Пролет 3д Печатење Бања Дома Декор Водоотпорен Полиестер Крпа Завеса

Опис : Количина, една туш завеса Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетна водоотпорна полиес

DEN 180.16
pxiakgy цветни печати туш завеса со куки водоотпорен туш завеса бања тешка страна туш завеса машина перат брзо сув туш завеса
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

pxiakgy цветни печати туш завеса со куки водоотпорен туш завеса бања тешка страна туш завеса машина перат брзо сув туш завеса

Завеса за Туширање со цветен Принт 70х70 Инчи Со 12 Пластични Куки Водоотпорна Бања За Туширање Тешка Стра�

DEN 191.84