• Неодамнешно
Женска Модна Екипа Вратот Лабава Три Четвртина Ракав Еднобојна Глуждот-Фустан Долг Фустан Жени Врвови

Женска Модна Екипа Вратот Лабава Три Четвртина Ракав Еднобојна Глуждот-Фустан Долг Фустан Жени Врвови

Buyers rating:
DEN 3.00

Количина на стоки

Женски Моден Тркалезен Врат Лабав Три Четвртини Ракав Цврст Фустан До Глуждот Долг Фустан 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Одлично за забава, секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Одлична еластичност информации За Производот : Сезона : Пролет, Лето,Aut,Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен,Забавен,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Обичен Јака : Тркалезно Вклопување На вратот : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачете Или Исушете Го Она што го добивате : 1 х Женска Големина На Фустан : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36.22 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 131см/51.57 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 97см/38.19 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 132см/51.97 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102cm/40.16 "Ракав : 47cm/18.50" Должина : 133cm/52.36 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 107cm/42.13 "Ракав : 47cm/18.50" Должина : 134cm/52.76 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 112см/44.09" Ракав : 48см/18.90" Должина : 135СМ/53.15" КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : дуксери на екипажот за женски дуксери за жени широк фит црвен дуксер графички дуксер црн дуксер од вратот на екипажот за дуксери за девојки ЗА ЖЕНИТЕ ФУДБАЛОТ Е МОЈАТА ОМИЛЕНА СЕЗОНА ДУКСЕР ЌЕБЕ Дуксер Наставник дуксер графички дуксер на екипажот симпатичен дуксер на екипажот Машки дуксери дуксер ЗА нега НЕ ЗАКАЧУВАШ крик дуксер дуксер за дуксер за дуксери за мажи њујорк дуксер аниме сина сезона : пролет,лето,aut,зима. Пол : Жени . Повод : Секојдневен, Партија, Секојдневно. Материјал : Полиестер.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Летни фустани за жени Класичен Класичен женски трендовски без ракав елек - вратен врат печатен фустан од вратот на вратот
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летни фустани за жени Класичен Класичен женски трендовски без ракав елек - вратен врат печатен фустан од вратот на вратот

Fashionенски моден без ракав елек против вратот на вратот на вратот, печатен фустан, проверете ја табелата �

DEN 271.84
Симплмасигени Женски Летни Секојдневни Фустани Макси Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Тркалезен Врат Фустани За Плажа Цветен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Симплмасигени Женски Летни Секојдневни Фустани Макси Фустан Со Кратки Ракави Фустани Со Тркалезен Врат Фустани За Плажа Цветен

Женски Фустани Со Тркалезен Врат За Жени Плажа Цветен Принт Фустан Со Патент Со Кратки ракави Со Кратки

DEN 1.33
Вожидаоке фустани За жени Летен Фустан Со Туника Маица Со Кратки Ракави Фустани со Кратки Ракави женски фустани црни фустани
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вожидаоке фустани За жени Летен Фустан Со Туника Маица Со Кратки Ракави Фустани со Кратки Ракави женски фустани црни фустани

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

DEN 351.84
Венини Фустани За Жени Без Ракави Без Ракави Мини Шарени Летни Фустани Коктел Мода Лабава Империја Половината Завој Краток Елек
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Венини Фустани За Жени Без Ракави Без Ракави Мини Шарени Летни Фустани Коктел Мода Лабава Империја Половината Завој Краток Елек

16" Половината : 98см / 38.Сезона : Лето Погодно За Поголемиот дел Од Телото Меки, Удобни и Воздушни За Топло Л

DEN 574.08
Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Крпеница Фустан V - Вратот Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дозвола-Продажба Летни Фустани За Жени Печатење Без Ракави Крпеница Фустан V - Вратот Макси Лабаво Вклопување Секојдневно Секојдневно

Совршен за плажа, улична облека, свадбен гостин, забава, одмор, клуб, училиште и секојдневно носење Тип : �

DEN 271.84
Летен фустан за жени едно рамо половина лилјак печатење на ракав Обични фустани лабава метална лента плажа мини сонце фустан
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летен фустан за жени едно рамо половина лилјак печатење на ракав Обични фустани лабава метална лента плажа мини сонце фустан

Летен фустан за жени едно рамо половина лилјак печати лежерни фустани лабава метална лента плажа мини с

DEN 0.33
Вожидаоке фустани За жени Две Шармантни Еднобојни Фустани Мајка На Невестата Чипка женски фустани летни фустани за жени
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вожидаоке фустани За жени Две Шармантни Еднобојни Фустани Мајка На Невестата Чипка женски фустани летни фустани за жени

Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и голе�

DEN 415.84