• Неодамнешно
Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Виолетови Модерни Килими, 2'5'

Ахгли Компанија Внатрешен Правоаголник Цврсти Виолетови Модерни Килими, 2'5'

Buyers rating:
DEN 1261.60

Количина на стоки

Нашите супер-Меки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена брзина, што ги прави помеки, свилени и потрајни од која било друга ткаенина од килим. Овие премиум сопствени килими се чувствуваат одлично под нозете и додаваат живописен допир на секој простор. Со нивната висококвалитетна конструкција, можете да уживате во овие килими во годините што доаѓаат. Ахгли Мешавина-Супер-Мек Облак Фланелен Материјал. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Пријателски За Миленичиња И Деца. Достапно во повеќе Големини и Форми.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

3д Леопард Печатење Тепих За Дневна Соба Анти-лизгање Спална Соба Кревет Површина Килим Големи Димензии Мека Влезната Врата
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

3д Леопард Печатење Тепих За Дневна Соба Анти-лизгање Спална Соба Кревет Површина Килим Големи Димензии Мека Влезната Врата

Карактеристика На Производот : 1, Мек и удобен, еколошки и дише и може да биде во директен контакт со кожа

DEN 0.67