• Неодамнешно
Покривка За Гуми Централно Знаме На Старата Слава Црн Винил 33х12, 50

Покривка За Гуми Централно Знаме На Старата Слава Црн Винил 33х12, 50

Buyers rating:
DEN 3.00

Количина на стоки

Покривка За Гуми централна стара Слава дизајн На Американско знаме. Додадете малку патриотски дух во вашето возило со овој постар дизајн на знаме и додајте го во надворешноста на вашето возило. Предниот дел на капакот има целосен отпечаток во боја што оди од цвест до цвест. Областа на шарата ќе биде црн винил. Ќе биде лесно да се следат инструкциите за инсталација вклучени во вашата кутија за испорака. Секоја Стара Слава американско знаме дизајнот на капакот на резервната гума е направен по нарачка според вашата точна големина на гумата. Потврдете дека избирате ПРОДАДЕНИ/ИСПОРАЧАНИ ОД ЦЕНТРАЛНИОТ КАПАК НА ГУМИТЕ (лоциран во Кентаки, САД). Сите производи доаѓаат со едногодишна гаранција обезбедена од продавачот!. Сите слики се печатат со користење на врвот НА линијата ув отпорни латекс оптимизиран гребење отпорни мастила кои всушност гравира во винил. Ова значи дека сликата нема да се шушка како воздушно четкани или насликани капаци за гуми. Нашите мастила се оценети до 3+ години! Печатената слика е малку сјајна и е зашиена на винил од морско одделение (мат финиш) што ја покрива областа на шарата. Нашите капаци за гуми се прицврстени со јаже од 90 фунти што може да се повлече толку цврсто колку што е потребно за да се добие посакуваното вклопување. Ние не користиме еластични жици што се протегаат и пуштаат воздух под капакот што ќе го издува капакот на гумата од гумата кога патувате по автопат. Секој капак на гумата доаѓа со бесплатен сет на инсталирани безбедносни шипки за заклучување и тешка вратоврска за заклучување за да се спречи кражба. Сите временски услови-миење Автомобили безбедно, чисто користејќи благ сапун и вода.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Точка Фитнес Модул
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Точка Фитнес Модул

Премиум Капаците за Резервни Гуми се изработени од мешавина од памук / полиестер со тешки шевови и се од

DEN 5826.24
Бидејќи Бев Превртен Резервна Торба За Покривање На Гуми За Мицубиши Пајеро Топгун Маверик Автомобил Тркала Заштитници Додатоци
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Бидејќи Бев Превртен Резервна Торба За Покривање На Гуми За Мицубиши Пајеро Топгун Маверик Автомобил Тркала Заштитници Додатоци

Опис : Количина : само еден капак на гумата Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење...

DEN 3.00
Рајт Држава Гума Покритие Во Бело
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Рајт Држава Гума Покритие Во Бело

32 1 / 4 х 12 Рајт Држава Гума Покрие Овој рајт држава гума покритие Од Холандија Бар Столче Копродукции...

DEN 1.33
Г-Дин И Г-Ѓа Франкенштајн Резервни Тркала Гума Покритие Торбичка Торбичка За Сузуки Ноќта На Вештерките Страшно Филм Додатоци
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Г-Дин И Г-Ѓа Франкенштајн Резервни Тркала Гума Покритие Торбичка Торбичка За Сузуки Ноќта На Вештерките Страшно Филм Додатоци

Опис : Количина : само еден капак на гумата Опис на дизајнот : целосен под дизајн, еднострано печатење...

DEN 3455.84
Американско Знаме Сончогледово Цвеќе Резервни Гуми Покритие Пвц Кожа Тркала Заштитници Водоотпорен Универзална Прашина-Доказ
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Американско Знаме Сончогледово Цвеќе Резервни Гуми Покритие Пвц Кожа Тркала Заштитници Водоотпорен Универзална Прашина-Доказ

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Резервен Капак за Гуми е изработен од висококвалитетен пвц кожен м�

DEN 2.33
Денот На вљубените Срца И Куче Шепа Печатење Резервни Гуми Покритие Тркала Заштитници Водоотпорен Универзална Прашина-Доказ
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Денот На вљубените Срца И Куче Шепа Печатење Резервни Гуми Покритие Тркала Заштитници Водоотпорен Универзална Прашина-Доказ

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Нашиот Резервен Капак за Гуми е изработен од висококвалитетен материјал О

DEN 1.33