• Неодамнешно
Кингстон Месинг Кс1255п Центар Ѕид Монтирање Бања Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Кингстон Месинг Кс1255п Центар Ѕид Монтирање Бања Тапа, Масло Нанесуваат Бронза

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Раскошна искра од традиционално стилизиран гламур е донесена во вашиот ансамбл за бања со оваа прекрасна славина. Прикачен на ѕидот зад вашиот мијалник, хоризонталниот поп додава неверојатен елемент во дизајнот на вашата бања. Чистењето е исто така ветре бидејќи се расчистува контра просторот. Славината За бања на ѕидот Херитиџ и нејзината избрана цврста месинг конструкција и врвна бронзена завршница нанесена со масло гарантирано ќе го гламуризираат традиционалниот ансамбл на вашиот дом во годините што доаѓаат. Прославете ја софистицираноста и традиционалниот декор со ова парче изјава. Цврста месинг конструкција. Кертриџ керамички диск без капе. Ѕид планината 8 " центар 3-дупка инсталација. 1.2 ГПМ/4.5 ЛПМ стапка на проток на излив на 60 ПСИ. 5/8 " О.Д. Компресија. 6-7/16 "проекција на излив; 9" излив достигне од ѕид. 4" расчистување на изливот. 6-5/8" висина на изливот. Вкрстени рачки за лесно ротирање. Вртливиот излив со висок лак за погодност.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

надвор Од Вода Спигот Универзален Отстранлив Комплет За Извлекување Патент Отстранлив Мултифункционален Патент Глава Кујна Нерѓосувачки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

надвор Од Вода Спигот Универзален Отстранлив Комплет За Извлекување Патент Отстранлив Мултифункционален Патент Глава Кујна Нерѓосувачки

на различни ефекти на екранот и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку поинаква

DEN 225.28