• Неодамнешно
Ruibeauty Жените V Вратот Резервоарот Блузи Дами Летен Одмор Повик Лабава Елек Маица Камизола

Ruibeauty Жените V Вратот Резервоарот Блузи Дами Летен Одмор Повик Лабава Елек Маица Камизола

Buyers rating:
DEN 0.67

Количина на стоки

Детали : * Големина На Ознака : S,M,L,XL,XXL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Табела со големини (1 инч=2,54 см)Големини На Ознаки Mlxlxlbust(см)889298104110 Bust(инч)34,6 36,2 38,6 40,9 43,3 Должина(см)56,0 57,0 58,0 59,0 60,0 Должина(инч)22,0 22,4 22,8 23,2 23,6 Измерени пред да се истегнат,Познат Како поставени рамни податоци, ве молиме дозволете Отстапување од 1~2 См* Ткаенина За Ставки : Полиестер* боја на предметот : црна,морнарица,боја,бела љубов,зелена,морнарица бела(како што покажуваат сликите)* карактеристики на предметот : жени против вратот, блузи за резервоари ,дами лето ,одмор, секојдневно ,лабаво ,печатење,елек ,маица, Камизола, маица* состојба на предметот : сосема нов* опис на предметот : 1) Применлив Пол : женски2) должина На Облека : редовно3) деколте : v-Врат4) Стил На Ракав : Без Ракави5) еластичност : мал стрех6) шема : печатење7) стил : секојдневен8) соодветна сезона : лето 9) апликација : дневно* содржина на пакетот : 1*врвови (други предмети што не се вклучени) како да изберете соодветна големина?1) Користете слична облека за да се споредите со големините2) Изберете поголеми димензии ако вашите големини се исти како Табелата со големина на рамно мерење Забелешки : 1, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2, ве Молиме, дозволете мало (€2 Cm)рачно отстапување на мерењето за податоците. Измерено пред да се истегне, познато како Поставени Рамни Податоци, ве Молиме дозволете отстапување од 1~2 см. Ве молиме проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат. Жените V Вратот Резервоарот Блузи Дами Летен Одмор Повик Лабава Елек Маица Камизола. Ако некое прашање, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 48 часа.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Резервоар За пливање Врвни Женски Резервоари За Вино Женски Модни Удобни Денот На Независноста Секојдневен Кружен Отпечаток
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Резервоар За пливање Врвни Женски Резервоари За Вино Женски Модни Удобни Денот На Независноста Секојдневен Кружен Отпечаток

Кога сакате да го промените вашиот стил и да станете единствена личност, носете го овој резервоар ?Функц

DEN 3.33
вос мажи лето шарени обични плажа врвот кошула елегантен спортски ракави плажа кошула врвот лабава резервоарот врвот машки цврст
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

вос мажи лето шарени обични плажа врвот кошула елегантен спортски ракави плажа кошула врвот лабава резервоарот врвот машки цврст

Мажи Лето Шарени Обични Плажа Врвот Кошула Елегантен Спортски Ракави Плажа Кошула Врвот Лабава Резерво

DEN 2.00
Светскиот Ден Океаните Маица, маица мажи, 3д Печатење круг вратот краток ракав овошје на разбој резервоарот блузи мажи маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Светскиот Ден Океаните Маица, маица мажи, 3д Печатење круг вратот краток ракав овошје на разбој резервоарот блузи мажи маица

Користете ја препорачаната количина на премиум детергент за деликатни написи.Свилените артикли треба �

DEN 244.80
Дамен Äелос Вест Џек Степвесте Клуб Стривеар Секси Без Ракави В Врат Блузи Маица Облека Шупливи Де Пато Блузи Обична Блуза Елегантна
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дамен Äелос Вест Џек Степвесте Клуб Стривеар Секси Без Ракави В Врат Блузи Маица Облека Шупливи Де Пато Блузи Обична Блуза Елегантна

oreфипром основни вредности : Заштедете Пари И Сигурен Ја исполнуваат вашата нормална употреба...

DEN 2.00