• Неодамнешно
Аура ориентален килим

Аура ориентален килим

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Оваа уникатна, шарена колекција на ниски куп има мек допир и е лесна за одржување. Комбинација на светли бои и неутрални тонови во широк спектар на современи и современи дизајни и обрасци. Аура 2x3 Ориентален килим.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Nuloom Nia Tile Fau Raubbit Machine Rug, килим, 7 '6 9' 6
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Nuloom Nia Tile Fau Raubbit Machine Rug, килим, 7 '6 9' 6

За просторија украсена во современ стил, овој килим со крзно од зајаче додава софистициран допир со сво�

DEN 2.00
Врата МАТ Среќна Денот на благодарноста портокалова решетка од тиква со сончогледи од влезна врата добредојде душеци за домашни
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Врата МАТ Среќна Денот на благодарноста портокалова решетка од тиква со сончогледи од влезна врата добредојде душеци за домашни

Врата од врата Среќна Денот на благодарноста портокалова решетка тиква со сончогледи од влезна врата, д

DEN 1.67
Рачно изработен модерен стил 5 '8' стапала Правоаголна волна област - памук доцна поддржувач - затворен килим, слонова коска
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Рачно изработен модерен стил 5 '8' стапала Правоаголна волна област - памук доцна поддржувач - затворен килим, слонова коска

Рачно изработено (рачно зафатено) 100% килим за волна од волна со памук и природна поддршка од латекс Само

DEN 4240.00
Safavieh ala248d Амелија злато од јаглен
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Safavieh ala248d Амелија злато од јаглен

Safavieh ala248d Амелија јаглен / злато Овој килим Safavieh има уникатна убавина Нашите килими се произведуваат и �

DEN 0.67
Nuloom Miriam Shared Coundoor Outdoor Area reg, 5 '8', беж
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Nuloom Miriam Shared Coundoor Outdoor Area reg, 5 '8', беж

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатрешноста на домот, сè уште не се сретнале со килим �

DEN 2.33
Erертменски килим килим, кенаи беж
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Erертменски килим килим, кенаи беж

Плишана, мека и издржлива, колекцијата на килим од чамци од Гертменијан е совршена за секој животен стил

DEN 3830.88