• Неодамнешно
Вестон дома 42 Тркалезен коктел коктел Отоман, темно сива постелнина

Вестон дома 42 Тркалезен коктел коктел Отоман, темно сива постелнина

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Акцент на вашиот дом во елеганција со овој отоман. Оваа ставка има зафатен дизајн, елегантен тапацир и пет тркала што не се заклучуваат за лесна подвижност. Без разлика дали го користите за да се опуштите и да ги кренете нозете, или како дополнително седење за вашите гости, овој отоман е стопер за шоу. Вестон дома 42 "Тркалезен коктел коктел Отоман, темно сива постелнина : Османлиска форма : тркалезна. ) Отоман.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Аукфа декоративно складирање на крави отоман софа столче подножје, симпатична животинска тапациран столче за деца дрвен акцент
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Аукфа декоративно складирање на крави отоман софа столче подножје, симпатична животинска тапациран столче за деца дрвен акцент

Постојат многу повеќе, па така Вие го купувате назад, не грижете се да не знаете каде да го ставите, може �

DEN 1119.84