• Неодамнешно
Scrubstar Women's Целокупната свесност В-вратот за печатење на вратот на врвот

Scrubstar Women's Целокупната свесност В-вратот за печатење на вратот на врвот

Buyers rating:
DEN 3.33

Количина на стоки

Создадете свесност и ширете важна порака за грижа со овој врв на печатење на свеста. Различни обоени панделки што претставуваат различни свеста за рак се прикажани на црно тло. Панделките се спарени со позитивни и потврдувачки пораки како што се "Исцелување loveубов ", "Надеж и грижа " и "храбри и силни ". В-вратот за кратки ракави за печатење со кратки ракави во дише 100% памук вклучува два пространа предни џебови. Странични отвори за маневрирање и полесно вклопување. V-врат. Две џебови на лепенка. 100% памук.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Urbaneенски женски крајно модерен модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Urbaneенски женски крајно модерен модерно прилагодено вклопување во збирки отпорни на џебови Повлечете го карго -чистачот, стил

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност Овие панталони за

DEN 2.33