• Неодамнешно
Бесплатно склопување женско исклучено џемпер на рамо, големини XS-XXXL

Бесплатно склопување женско исклучено џемпер на рамо, големини XS-XXXL

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Врвот на џемперот на бесплатното склопување со вклопување во каросерија, силуета надвор од рамо и супер-мека плетено плетено, направете го овој стил за бесконечни опции за облека-направете го со тексас шорцеви за слободен ден или тресете ги работите и пробајте ја со панталони и блејзер за нов спин на вашата канцеларија подготвена. Само на. Материјал : 81% вискоза/19% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Modern. Деколте со ребрести бродови. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратки ракави надвор од рамо. Џебови никој. Карактеристики : Мека плетено плетено. Надвор од џемперот на рамото за жени од слободно собрание.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фимкаул Женски Џемпери Пуловер Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Темперамент На Вратот На Желка В Омутер Плетен Џемпер
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фимкаул Женски Џемпери Пуловер Зимски Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Темперамент На Вратот На Желка В Омутер Плетен Џемпер

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см / 35.43" Должина : 61см / 24.02" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА Б�

DEN 431.84