• Неодамнешно
Машки и големи машка машка и големи машка машка шорцеви 9

Машки и големи машка машка и големи машка машка шорцеви 9

Buyers rating:
DEN 223.84

Количина на стоки

Подгответе се да ги истегнете нозете и вашиот стил. Спортските шорцеви на Филдер ќе ве одведат таму со траен најлон направен за играње пикап, а потоа грабнаа залак. Ткаенина : 100% најлон. Грижа : Машинско миење ладно. Измијте со слични бои. Само белило од хлор кога е потребно. Tumble Dry Ship. Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. ИНСЕАМ : 9 ". Еластична лента за половината за дополнителна удобност. Еластично цртеж на банџи со менување. Странични џебови од патент.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Bonobos Fielder Mean and Big Men Extry E-Waist Tech Pant, до 3XL
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Bonobos Fielder Mean and Big Men Extry E-Waist Tech Pant, до 3XL

Запознајте Jackек од сите занаети, пантолони од филер, подготвени да владеат со вашата недела, комплетно с

DEN 2.67