• Неодамнешно
Правда Девојки чорапи на глуждот, 12-пакувања, големини М-л

Правда Девојки чорапи на глуждот, 12-пакувања, големини М-л

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

Земете спортски и стилски на следното ниво со овој 12-пакет на Justice Sport Cushioned Cops Cops! Одликувајќи се со разновидни бои со забавни отпечатоци, овие чорапи се совршени за игра и секој ден. Наменето за девојчето кое сака да биде удобно и да изгледа симпатично, тие се одлични за целодневно носење. Материјал : 77% рециклиран полиестер/21% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 12 пара чорапи. Големина : Големина на чевли М (10,5-4) и L (4-10). Карактеристики : перничени чорапи на глуждот; Цврсти парови со пупи на боја и геометриски дизајни; Победа; Насочена поддршка за лак.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Вредност чорапи за глуждот, парови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вредност чорапи за глуждот, парови

Овошје на разбојните девојки пакети за пакувања на глуждот, 10 пара Најдоброто во удобност и вклопување �

DEN 271.52
Подлога за поддршка на лак, парови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Подлога за поддршка на лак, парови

Девојките секогаш сакаат да бидат како мама, па зошто да не ги ставаме во нешто што е доволно удобно за в�

DEN 271.52
Перница нема шоу чорапи, парови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Перница нема шоу чорапи, парови

Овие чорапи за девојчиња од атлетски дела се доволно удобни и издржливи за да останат во чекор со нејзин

DEN 2.00