• Неодамнешно
Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4- & хаски

Чудо на нација момчиња со кратки ракави графичка маица, големини 4- & хаски

Buyers rating:
DEN 144.00

Количина на стоки

Само неговиот стил, графичката маица со кратки ракави на оваа чудо нација на момчето ги има сите кул вибрации што ќе ги сака вашето момче. Со својот преден графички принт, тој може да го покаже својот уникатен стил од време на училиште до време на игра. Пар со своите омилени фармерки или џогерс за ажуриран обичен трендовски изглед. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Земја на потекло : Увезен. Грижа : Машината за перење. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт од предната страна. Момчиња графички мета од чудо нација.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Инктастична хронична болка носам виолетова за мојот маица за момче за подароци од Савта или маица за девојчиња за мали деца
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Инктастична хронична болка носам виолетова за мојот маица за момче за подароци од Савта или маица за девојчиња за мали деца

Хронична болка носам виолетова за мојата маица за савта дете Инктастична хронична болка, носам виолето�

DEN 1.00