• Неодамнешно
Пушената германска колбас на Хил

Пушената германска колбас на Хил

Buyers rating:
DEN 2.33

Количина на стоки

Пушената германска колбас 16oz на Хил се прават со употреба на премиум состојки. Тие се целосно зготвени, двојно пушени, без глутен, немаат MSG и се целосно филер. Премиум месо на Хил пушеше германска колбас 16 мл. Гордо направено во Пендлтон, Орегон. Без глутен. Без msg. Без лактоза/млеко. Бесплатно соја. Бесплатно филер. Целосно варено. Вакуум спакуван.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Фрабони големо чедари делити, Оз
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Фрабони големо чедари делити, Оз

Фрабони големо чедари делити, 14 мл Нашата позната полска колбас полнета во природна обвивка за овци...

DEN 0.33
Гордоста на Suwannee Hot Smoed Soage, Oz
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Гордоста на Suwannee Hot Smoed Soage, Oz

Гордоста на Suwannee Hot Smoped Soogage, 16 мл Гордост на Suwannee Hot Pushed Soogage Достапно во погодно 16 мл (1 lb.) Вакуум запечате�

DEN 63.04