• Неодамнешно
Jayеј срцето дизајнира стерлинг сребро создадени обетки од бело сафир

Jayеј срцето дизајнира стерлинг сребро создадени обетки од бело сафир

Buyers rating:
DEN 1.33

Количина на стоки

925 Стерлинг сребро создаде бели сафир обетки стилски и сентиментални - дајте give подарок што ќе и помогне да чува спомени за некој посебен близу до нејзиното срце! Купете со доверба бидејќи сите наши производи се изработени од хипоалергичен 925 Стерлинг сребро или злато што е без никел и безбеден за чувствителна кожа. Сигурни сме дека ќе ја сакате вашата набавка, така што секое парче е покриено со 30-дневна 100% пари назад вкупна гаранција за среќа. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, само посегнете до нас и ние ќе го направиме како што треба, веднаш. На дизајнот на трендовите - ние сме горди да го изработиме нашиот комплетно дизајниран накит со око кон модата и социјалната одговорност. Секое парче е свое уметничко дело, фрлено во скапоцен метал од мајстор накит, кои поминале децении на чест на нивниот занает. Нашиот личен допир од концепт до завршување ги прави нашите елегантни силуети совршен начин да додадат допир на луксуз на вашиот индивидуален израз. Совршен подарок - ова парче доаѓа во кутија за подароци, подготвено за давање за секоја посебна пригода. Тоа е значаен подарок за роденден, годишнина, ден на вineубените или кој било празник или пресвртница што сакате да ја прославите. Било кој од нашите убаво изработени дизајни прави идеја за lубовен подарок за секоја важна дама во вашиот живот : вашата сопруга, девојка, мајка, сестра, ќерка, баба - дури и самите себе.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ