• Неодамнешно
14к Жолто Злато Овална Рамка јули Рубин Левербек Обетки

14к Жолто Злато Овална Рамка јули Рубин Левербек Обетки

Buyers rating:
DEN 2.00

Количина на стоки

Атрибути : Оригинално 14к Жолто Злато-Август Тежина : 0,76 гр.Големина на ставка : 23х4 мм (за перспектива, видете дополнителни слики за ставка поставена на линијар од инчи)30 Ден Кавга Бесплатни Враќање100% Гаранција За Задоволство14к Жолто голдбезелгенинелевербековалполирањедруги Спецификации : Роден Камен : (07) Месец На Раѓање_1 : (07) Јуликомплетност : Комплетна (вклучени сите камења)Обетка затворање : рачка тип : роден стоунгендер : женска тежина у/м : гмстоун Квалитет_1 : Должина : 23 Ммвидит : 4 Мм материјал : златност : 14кстоун 1 : тип : рубистон 1 : Метод На Создавање : Природен Камен 1 : Боја : Црвен Камен 1 : Сече : Фацетедстоун 1 : Количина : 2стоун 1 : форма : овалстоун 1 : Големина : 6.00 x 4.00 mmstone 1 : третман : греење камен 1 : тежина : 0.630 ct Вистински 14k Жолто Злато - Avg Тежина : 0.76 Гр. Големина на ставка : 23х4 мм (за перспектива, видете дополнителни слики за ставка поставена на линијар од инчи). 30 Ден Кавга Слободен Враќа. 100% Гаранција За Задоволство. 14к Жолто злато, Рамка, Вистински, Лост, Овален, Полиран, Рубин.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Женски обетки од печурки симпатична и симпатична 14к позлатена симулација на емајл светло-црвена печуркаendетски метален приврзок
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски обетки од печурки симпатична и симпатична 14к позлатена симулација на емајл светло-црвена печуркаendетски метален приврзок

Женски обетки со печурки симпатична и симпатична 14к позлатена симулација на емајл светлоцрвена печурк�

DEN 271.84
14kt жолто злато обрачи
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

14kt жолто злато обрачи

Обетки за женски обрачи Тоа е 14kt жолто злато 30мм х 2мм со затворач за шарки Загарантирано 100% задоволство

DEN 1.33
Вистинско Потекло 14к Карат Лабораторија Одгледуван Дијамант НАСПРОТИ СИ Д Е Ф Блум Цветни Пост Обетки 14к Обетки Од Жолто Злато
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Вистинско Потекло 14к Карат Лабораторија Одгледуван Дијамант НАСПРОТИ СИ Д Е Ф Блум Цветни Пост Обетки 14к Обетки Од Жолто Злато

Овие прекрасни популарни обетки се многу барани да се носат за секоја пригода Материјал : Примарна Чист�

DEN 14944.00
1. Цтв Дијамант Дами Солиел Обетки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

1. Цтв Дијамант Дами Солиел Обетки

Додадете го овој уникатен и убав акцент за да ја проширите колекцијата накит Ова прекрасно парче накит �

DEN 2.67
Накит 14к Жолто Злато Цз Обетки
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Накит 14к Жолто Злато Цз Обетки

Атрибути14к Жолто златно столпче Опис На производот Материјал Примарна Чистота 14кфиниш Полиран Камен Т�

DEN 527.20