• Неодамнешно
Предна Прошетка Жени Основни Геометриски Печати Маица Боја Блок Обични Врвови Долги Ракави Туника Кошули 11678 - Роза Црвена Л

Предна Прошетка Жени Основни Геометриски Печати Маица Боја Блок Обични Врвови Долги Ракави Туника Кошули 11678 - Роза Црвена

Buyers rating:
DEN 1.67

Количина на стоки

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Паѓаат Туника Блуза, Жени Во Боја Блок Блузи, Жени Обична Маица, Тип На Тептер Со Долги Ракави : Боја Блок Боја : Жолта, Виолетова, Црвена, Сина (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL ,4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестер Спандекснеклин : V Ѓердан : Колк Должина На Ракавот : Долги Ракави Сезона : Пролет, Aut,Fall,Зима,Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер и Спандекс, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лабава Маичка, Женска Блок Боја Маичка Блуза, Женски Бои За Шиење Туника Врвови4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Блузи, Есенска Есенска Туника Блуза Кошула, Основни Врвови, Маица Со Долги Ракави. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Женски Лабави Врвови За Паѓање, Блуза Со Маица Со Врат, Обични Широки Блок Кошули Со Долги Ракави, Трендовски и Шик. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Кошула за камп за јака за добивање
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Кошула за камп за јака за добивање

Веднаш засилете ја вашата вонредна вибрација со ова класично копче надолу Кошулата на кампот за јака од

DEN 227.36
Дами Маици Отворено Печатени Качулка Долги Ракави Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет Лето Маици Врвови
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дами Маици Отворено Печатени Качулка Долги Ракави Женски Одмор Стилски Улична Облека Плажа Дневни Жени Пролет Лето Маици Врвови

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Рамо : 40cm / 15.75" Ракав : 68cm / 26.77" Должина : 68cm / 26.77" Големина : М Биста : 100cm / 39.37" Рамо

DEN 1.00
Незгодни Стилови Весела Пигми Маица За Жени Свинче Божиќна Кошула Смешни Божиќни Подароци За Нејзината Женска Грда Божиќна Маица
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Незгодни Стилови Весела Пигми Маица За Жени Свинче Божиќна Кошула Смешни Божиќни Подароци За Нејзината Женска Грда Божиќна Маица

Прославете Го Божиќ со стил! Незгодни Стилови Весели Пигми Маица За Жени е се што ви треба за да го напра�

DEN 127.20
Термичка маица за време и време
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Термичка маица за време и време

Оваа пространа кошула за пулвер на екипажот е направена од мека термичка ткаенина, има заоблен полите з�

DEN 255.84
Заштеда на дозвола
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Заштеда на дозвола

Topиновски обичен темперамент на екипажот лабава печатена маичка со кратки ракави Топови на маици : 1...

DEN 1.33
Женски Маици Краток Ракав V Вратот Лабаво Копче Женска Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени Лето Кул Маици
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Маици Краток Ракав V Вратот Лабаво Копче Женска Облека Трендовски Удобен Стил На Плажа Слободно Време Жени Лето Кул Маици

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 91см / 35.83" Рамо : 36см / 14.17" Должина На Грбот : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36

DEN 367.84