• Неодамнешно
Филаделфија Медицински И Физички Весник Волумен Издание [Кожа Врзани]

Филаделфија Медицински И Физички Весник Волумен Издание [Кожа Врзани]

Buyers rating:
DEN 2.67

Количина на стоки

Кожено издание. Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот. Препечатено од 1804 издание. Не се направени никакви промени во оригиналниот текст. Ова не е препечатено или ocr ' reprint. Илустрациите, Индексот, доколку ги има, се вклучени во црно-бело. Секоја страница се проверува рачно пред печатење. Бидејќи оваа книга е препечатена од многу стара книга, може да има некои страници што недостасуваат или недостатоци, но ние секогаш се обидуваме да ја направиме книгата што е можно поцелосна. Преклопувањата, доколку ги има, не се дел од книгата. Ако оригиналната книга е објавена во повеќе томови, тогаш ова препечатување е од само еден том, а не од целиот сет. Доколку сакате да нарачате одреден волумен или сите томови, можете да не контактирате. ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ДЕНА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ ЗА ОБРАБОТКА БИДЕЈЌИ КНИГИТЕ ВРЗАНИ ЗА КОЖА СЕ ЦЕЛОСНО РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ. Шиење врзување за подолг живот, каде што блокот на книгата е всушност зашиен (смит зашиен/сошиен дел) со конец пред врзување што резултира со потрајен тип на врзување. Страници : 463 Наслов : Филаделфија Медицински И Физички Весник Том 1 Автор : 1804 издание На Филаделфија Медицински И Физички Весник Том 1 / 1804 Издание (1804) [Кожа Врзани].

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Journal Des Tribunau et Revue Judiciaire [кожа врзана]
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Journal Des Tribunau et Revue Judiciaire [кожа врзана]

Изберете ја претпочитаната боја без дополнителни трошоци! Истражете повеќе опции со кликнување на „По�

DEN 319.84
Дневник [Кожа Врзани]
  • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дневник [Кожа Врзани]

{Големина : 15,34 х 23,59 см} Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опци�

DEN 479.84