• Неодамнешно
Маици За Жени Зимски Копче Долги Ракави V-Вратот Модерен Цветни Печатени Повик Кошула Врвот Врвот Блуза

Маици За Жени Зимски Копче Долги Ракави V-Вратот Модерен Цветни Печатени Повик Кошула Врвот Врвот Блуза

Buyers rating:
DEN 331.04

Количина на стоки

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : С САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 96см/37.80 "Должина : 65см/25.59". Големина : М САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 102см/40.16 "Должина : 66см/25.98". Големина : Л САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 108см/42.52 "Должина : 67см/26.38". Големина : XL САД : 20 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 24 ЕУ : 50 Биста : 116cm/45.67 "Должина : 68cm/26.77". Големина : XXL САД : 22 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 26 ЕУ : 52 Биста : 124cm/48.82 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXXL САД : 24 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 28 ЕУ : 54 Биста : 132cm/51.97 "Должина : 70cm/27.56". Женско Зимско Копче Со Долги Ракави V-Вратот Модерна Печатена Секојдневна Кошула ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака. Карактеристики : 1 Материјал : полиестерски влакна. Лесен, дише и удобен.2 карактеристики : вратоврска обоена со долги ракави не позиционирање печатење топ3 прилики : дневно, патување, дома, одмор, одмор итн. Погоден е заumn и зима. Овој џемпер е шик и погоден за секоја случајна пригода.Забележете дека табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, ве молиме изберете ја големината според вистинската должина.Погоден за секојдневно носење, дома, училиште, работа, улица, шопинг, спорт,забава информации за Производот : пол : Женски повод : Дневен,Секојдневен, Партиски Материјал : Должина На Облека Од Полиестер : Редовен Тип На Шема : Стил На Печатење : Модна Јака : Должина На Ракавот Со Пуловер : Долга Боја : Како што покажува Сликата пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Женска Блуза Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Деталните информации

Тие исто така купуваат со овој производ

Лејлајреј Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Лејлајреј Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Обични Врвови Со Плус Големина Плисирано Копче За Туника Секојдневни

Женска Туника Со Кратки Ракави Лабави Врвови Лежерни Врвови Со Плус Големина Плисирани Копчиња За Туни�

DEN 0.67
Женски Божиќни Врвови Жени Со Долги Ракави Божиќни Обични Долги Ракави О-вратот Дуксер Пуловер Блуза Дами Кошули Долги Ракави
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски Божиќни Врвови Жени Со Долги Ракави Божиќни Обични Долги Ракави О-вратот Дуксер Пуловер Блуза Дами Кошули Долги Ракави

❀ Повод : Дуксер Со Дуксер Во Боја блок е погоден за Надворешни,Спортски,Дневни,Клубови,Состаноци,Работ�

DEN 0.33
Женска Преголема Ретро Удобна Маичка Со Врвен Клиренс Лето Западна Плажа Бриз Туника Трендовски Гроздобер Мексико Пејзаж Печатени
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женска Преголема Ретро Удобна Маичка Со Врвен Клиренс Лето Западна Плажа Бриз Туника Трендовски Гроздобер Мексико Пејзаж Печатени

Кофест Женска Преголема Ретро Удобна Маичка Со Врвен Клиренс Лето Западна Плажа Бриз Туника Трендовски

DEN 3.33
tklpehg Блузи За Жени Секојдневен Пад Кружен Врат Обична Лабава Фит Блуза Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксер Градиент Блузи
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

tklpehg Блузи За Жени Секојдневен Пад Кружен Врат Обична Лабава Фит Блуза Женски Врвови Со Долги Ракави Дуксер Градиент Блузи

&&Табела Со Големини : Големина= Големина.= Мали САД= 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА= 8 ЕУ= 34 Биста= 96см / 37.37 "Рамо= 40см / 15.0

DEN 270.08
Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Врвови На Вратот За Жени Цврста Лабава Секојдневна Блуза Летна Пуловер Маица МОРНАРИЦА
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Врвови На Вратот За Жени Цврста Лабава Секојдневна Блуза Летна Пуловер Маица МОРНАРИЦА

Дијанли Памук Лен Широк Краток Ракав V Вратот Врвови За Жени Цврста Лабава Обична Блуза Летна Пуловер Ма

DEN 1.33
Дозвола Тофотл Лето Женски Трендовски Мермер Печатење Туника Блуза Ракав Кошули Aut Круг Вратот Лабава Вклопуваат Пуловер Врвови
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Дозвола Тофотл Лето Женски Трендовски Мермер Печатење Туника Блуза Ракав Кошули Aut Круг Вратот Лабава Вклопуваат Пуловер Врвови

Женски Обичен Три Четвртина Ракав Печати Круг Вратот Лабава Кошули Пуловер Врвот Блуза Опишете :...

DEN 1.00
Ајолани Женска Блуза Со Долги Ракави Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Удобен Дуксер За Блокирање На Бои Тркалезни Врвови На
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Ајолани Женска Блуза Со Долги Ракави Женска Мода Секојдневен Долг Ракав Удобен Дуксер За Блокирање На Бои Тркалезни Врвови На

1.За исеаза : Онлајн Модната Продавница wsea ZA е основана на 2015 тоа е секојдневно нови пристигнувања модер�

DEN 255.84
Летни Женски Врвови Женски Кратки Ракави Глуварчиња Со Кратки Ракави Печатени Врвови На Вратот Маица Лабава Секојдневна Блуза
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Летни Женски Врвови Женски Кратки Ракави Глуварчиња Со Кратки Ракави Печатени Врвови На Вратот Маица Лабава Секојдневна Блуза

Ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа Со своето слободоумно вклопување и чувство �

DEN 182.24
Женски маички- врвови за слободно време Симпатични едноставни врвови печатени екипаж вратот пулвер кратки ракави врвови сиви
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Женски маички- врвови за слободно време Симпатични едноставни врвови печатени екипаж вратот пулвер кратки ракави врвови сиви

Fitoron жени маички рекреативни врвови симпатични едноставни врвови печатени печатени екипа на вратот на �

DEN 1.33
Sngxgn Женски Плус Големина Дуксер Долг Ракав Пуловер Лента Печатење Страна Сплит Тенки Блузи Дуксери За Жени, Сина, Големина
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Sngxgn Женски Плус Големина Дуксер Долг Ракав Пуловер Лента Печатење Страна Сплит Тенки Блузи Дуксери За Жени, Сина, Големина

Жените Паѓаат Мода Преголеми Дуксери Боја Блокирање Четвртина Поштенски Долги Ракави Пуловер Врвови Т�

DEN 1.67
Нови Летни Пеперутки Печатена Маица Женска Облека Преголеми Цветни Печатени Врвови Плус Големина Копче Надолу Кошула Кратки
 • Неодамнешно
Оценки на клиентите:

Нови Летни Пеперутки Печатена Маица Женска Облека Преголеми Цветни Печатени Врвови Плус Големина Копче Надолу Кошула Кратки

Големина : С Биста : 110см / 43.31" Ракав : 23см / 9.06" Должина : 68см / 26.77" Големина : М Биста : 115см / 45.28" Ракав : 23.5 см /

DEN 207.84